پنج شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۹

واكنش آمريكا به احتمال حضور ناوهای ايران در سواحل ايالات متحده

سخنگوي وزارت دفاع آمريكا گفت: ايران اين حق را دارد تا در آب هاي بين المللي حضور داشته باشد ، اما اين مساله كه آنها تا چه ميزان قادر به حضور نظامي در آب هاي بين المللي هستند امر ديگري است.

محسنی‌ اژه‌ای: در رابطه با اختلاس اخير از گمانه‌زنی‌ها و تهمت به افراد پرهيز شود

دادستان كل كشور گفت: در رابطه با پرونده فساد مالي اخير بايد از گمانه‌زني‌ها و تهمت به افراد پرهيز كرد و اجازه داد دستگاه قضايي به مسائل بر اساس قانون رسيدگي كند.

نامه احمد منتظری به اوباما: نام نیکی از پدرم در تاریخ باقیمانده است

پسر مرحوم منتظری که پس از فوت پدرش تلاش کرده تا با سخنان و مواضع تند، به نحوی جای او را در میان جریان اپوزیسیون پر کند، در جدیدترین اقدام خود به رئیس جمهور آمریکا نامه نوشته و از او خواسته است تا “پیشنهاد تشکیل دولت مستقل فلسطینی را رد نکند.”

سینما ،ابزاری برای تبلیغ دین

برخی می‌گویند سینما برای سرگرمی است ولی باید گفت سرگرمی سینما را هم می‌توان برای تبلیغ دین به كار گرفت. ولی برای استفاده از آن در تبلیغ دین باید فیلمساز دین را بشناسد. البته شناخت نظری از دین هم كافی نیست و باید در صحنه عمل دین را لمس كرده باشد. كسی می‌تواند با استفاده از سینما دین را تبلیغ كند كه در زندگی خود عملا دین را تجربه كرده باشد همانند رزمندگان كه دین را عملا تجربه كرده بودند.

شعر: سردوش گرفته‌ام؛ منم افسر عشق

من زنده‌ام و شهید، من در بر عشق
سردوش گرفته‌ام؛ منم افسر عشق

عدالت‌خواهی و نشریات دانشجویی: تاریخچه، دستاوردها و افق‌ها

نفس کار کردن در فضای دانشگاه به خاطر اهمیت آن موجب دیده شدن این مسائل در سطح رسانه‌های عمومی، جامعه (ارتباط مستقیم افراد از شهرهای مختلف با محیط دانشگاه و درگیر کردن خانواده‌های آنان)، درگیر شدن ذهن برنامه‌ریزان و نخبگان علمی، سیاسی و فرهنگی می‌شود.

استعمار فرانو، جهانی سازی و انقلاب اسلامی

«استعمار فرانو، جهانی سازی و انقلاب اسلامی» اثری است از حسن واعظی که به همت معاونت پژوهشی گروه علوم سیاسی انتشارات موسسه آموزشی و پژهشی امام خمینی، چاپ دوم آن در زمستان ۱۳۸۷ در قالب ۴۱۵ ص راهی بازار نشر گردیده است.

پیام تبریک رهبر معظم انقلاب در پی قهرمانی تیم والیبال ایران

در پی قهرمانی تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران در آسیا، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی از قهرمانان تیم ایران قدردانی كردند.

افشاگری فرزند آیت الله شیرازی در مورد انفجار دفتر این مرجع تقلید در شیراز

فرزند آیت الله شیرازی ضمن تأکید بر وقوع انفجار و تخریب صورت گرفته شده اخیر به علت بمب‌گذاری، هرگونه اظهار نظری در این خصوص از جمله آتش سوزی توسط لوله گاز را به شدت تکذیب و آن را یک سری اظهار نظرهای ساده لوحانه توصیف کرده است

۱۰نكته كوتاه برای شناخت حضرت معصومه (س)

معصومه علیهاالسلام، سر سلسله تنهائی است و معصومه علیهاالسلام فانی فی اللّه است آری! از فاطمه سخن می‏گویم؛ فاطمه‏ای که برادرش رضا علیه‏السلام او را معصومه نامید. کسی که درباره‌ی زیارتش‌گفته‌اند: هرکس حضرت فاطمه معصومه (ع) را زیارت کند پاداش او بهشت است.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.