منبر بايد آدم ساز و فكرساز باشد

منبر باید آدم ساز و فکر ساز باشد فهمیدن قضیه عاشورا فقط درتاریخ نیست؛ در هر زمانی باید دید عناصر تشکیل دهنده هویت یزیدی کجا پیدا می شود.

ایران در برابر اقدامات انگلیس مقابله به مثل می‌کند

سخنگوی وزارت امور خارجه همچنین درخواست دولت انگلیس از دیپلماتهای ایرانی در لندن جهت ترک این کشور را اقدامی انفعالی و شتابزده ارزیابی نمود و افزود: بدیهی است دولت جمهوری اسلامی ایران متقابلا اقدامات لازم در این خصوص را انجام خواهد داد.

بیانیه مشترک اتحادیه‌های دانشجویی درباره وقایع سفارت انگلیس

به گزارش تریبون مستضعفین چهار تشکل بزرگ دانشجویی بیانیه ای در خصوص اتفاقات اخیر سفارت انگلیس صادر نموده اند.

با این چهار تا بچه مسلمان که می آورند سینما درست نمی شود

سینما با این چهار تا بچه مسلمان که می آورند سینما درست نمی شود،کما اینکه آدم های بی ایمان با گذاشتن ریش مومن نمی شوند سینما هم چیزی نیست که به این سادگی درست بشود مگر مبانی را عوض کنیم و اصول حاکم بر سینما عوض شود.

نمایش فیلم «۳۳ روز»‌ در لبنان

فیلم سینمایی «۳۳روز» به کارگردانی جمال شورجه یک هفته پس از نمایش فیلم در سینماهای ایران، در لبنان به نمایش درمی‌آید.

«روشنفکران سکولار» دعوت‌کنندگان به منکر در دنیای اسلام هستند

یکی از منکَرهای امروز دنیای اسلام، سکولاریست‌های مسلمان هستند؛ برخی از آن‌ها با تمام وجود تلاش می‌کنند تا به نام دفاع از دین اثبات کنند که دین مربوط به حوزه خصوصی انسان‌هاست.

لاریجانی: خشم دانشجویان برخاسته از اقدامات سلطه‌طلبانه انگلیس بود

رئیس مجلس گفت: اقدام عجولانه در شورای امنیت برای محکوم کردن اقدام دانشجویان برای سرپوش گذاشتن بر جنایات گذشته انگلیس و آمریکا است.

تا قطع کامل روابط با انگلستان کوتاه نمی‌آییم

دانشجویان انقلابی بارها و بارها در ایام فتنه قصد تسخیر این لانه فتنه گری را داشته‌اند و این دستگاه‌های انتظامی بوده‌اند که مانع از این اقدام شده‌اند.

تظاهرکنندگان پرچم انگلیس را پایین کشیده آتش زدند

پس از ورود دانشجویان معترض به سفارت انگلستان روزنامه‌ها و خبرگزاری‌های کشورهای غربی به بازتاب گسترده‌ی تجمع دانشجویان معترض و درگیری‌شان با پلیس پرداختند.

کدام عرف دیپلماتیک؟

زمان زیادی از حمله اوباش به سفارت کشورمان در شهر استکهلم نگذشته است؛ حمله‌ای که طی آن به اموال سفارت آسیب جدی وارد شد و متجاوزان در کمال آرامش «عرف دیپلماتیک» را زیر پا گذاشتند! آنهم در شرایطی که پلیس رسمی استکهلم، صرفا نظاره گر اتفاقات تلخ تجاوز صورت گرفته به سفارت جمهوری اسلامی ایران است

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.