یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹

جریان رسانه‌ای به دنبال نسل‌سازی است

پس از حوادث سال 1388 دشمنان ما متوجه شدند كه دیگر فعالیت مستقیم تبلیغی علیه ما به دردشان نمی‌خورد و آنها را به اهدافشان نمی‌رساند. متوجه شدند كه اگر هم مردم به این فعالیت‌ها گوش بدهند، اما معلوم نیست كه مطابق میل آنها عمل كنند

نبرد سایبری یک واقعیت است

من مایلم که اصطلاح «سلاح سایبری» را در مورد استاكس‌نت بکار ببرم. شکی ندارم که در آینده با تعداد بیشتری از این سلاح‌ها روبرو خواهیم شد.

هشت‌های پرحادثه تاریخ انقلاب در «9 دی»

سی و ششمین شماره هفته نامه 9 دی شنبه دهم دی ماه منتشر شد. صفحه بازخوانی 9دی این هفته در تحلیلی با عنوان «این هشت های پرحادثه» به تبیین حوادث و رخدادهای مهم 10سال یکبار تاریخ انقلاب در سالهای 58 (تسخیر لانه جاسوسی)، 68 (عزل منتظری توسط امام)، 78 (کودتای کوی دانشگاه) و 88 (فتنه 88) پرداخته است. همچنین یادداشتی به مناسبت سالروز ارسال پیام تاریخی حضرت امام به گورباچف با عنوان «از زندان خیالات مارکسیسم تا باغ سبز غرب» در این صفحه منتشر شده است.

3 اقدام ناوشکن جماران در رزمایش ولایت

حضور مقتدرانه ناوشکن “جماران” در رزمایش بزرگ ولایت ۹۰، مهر تأیید دیگری بر کارآمدی این نماد اقتدار نیروهای مسلح کشورمان در انجام مأموریت‌های محوله علیرغم دروغ پردازی‌های رسانه‌های غربی در خصوص آن است.

توزیع نخستین نرم‌افزار جامع «نهضت جنگل» در کشور

دبیر مجمع وبلاگ‌نویسان و طراحان ارزشی گیلان از توزیع نخستین نرم‌افزار جامع “نهضت جنگل” به همراه مقالات و فعالیت‌های فرهنگی و هنری در سطح کشور خبر داد.

وبلاگ‌نويس‌ها از اظهار نظر در زمینه‌هاي خارج از تخصص‌شان اجتناب کنند

حسن میثمی صبح روز گذشته در جشنواره وبلاگ نويسي افسران جوان جنگ نرم که در سالن اجتماعات دانشکده علوم انسانی دانشگاه آزاد رشت برگزار شد، با بیان اینکه کوچکترین رفتارها در فضای مجازی مورد تحلیل و بررسی قرار می‌گیرد، تصريح كرد: وبلاگرها از اظهار نظر در هر زمینه ای که تخصص ندارند، اجتناب کنند.

گزارش تصویری:‌ جشنواره عمار سه روزه شد

سومین روز از دومین جشنواره مردمی فیلم عمار با پخش و نقد چندین مستند و فیلم کوتاه از فیلم سازان جوان و ارزشی ادامه پیدا کرد.

تعهد انقلابی؛ تمایز آثار صداوسیمایی با دیگر آثار

وقتی در پایان فیلم درج می شود :«کاری از شبکه اول سیما» اصلا تعجب نمی‌کنید. چرا که چنین کاری فقط از صدا و سیما بر می‌آید. چند دقیقه بعد که نوبت اکران فیلم «مشتی اسماعیل» می رسد، و با مستندی لذت‌بخش و پر مضمون روبرو می‌شوید، از خودتان می‌پرسید وقتی آثار مستندسازان شخصی و خصوصی ما از این قدرت برخوردار است پس چرا آثار صدا و سیما در سطحی نازل‌تر به سر می برد؟

دوپینگی‌ها٬ سوار بر موج

تناقضات رفتاری که مخالفان این افراد از خود نشان می دهند نیز بر بار هیجانی مستند می افزاید؛ مثلا مجری برنامه پارازیت اعلام می کند: «علیرضا افتخاری شخصیت زشت هفته چون با احمدی‌نژاد صمیمانه برخورد کرده است. هنرمند نباید حکومتی باشه، باید مستقل باشه…» و بلافاصله تصویر خود مجری پارازیت که در حال دیدار صمیمانه با هیلاری کلینتون است به نمایش در می‌آید.

«مشتی اسماعیل» الگوی فیلم امید

مهمترین فیلم روز سوم جشنواره عمار مستند «مشتی اسماعیل» بود که در جلسه نقد و بررسی آن تاکید شد که این مستند با تمام پتانسیل‌های تبدیل شد به فیلمی تلخ، الگوی امید و روحیه کار و غیرت در ایران را به جهانیان نشان می‌دهد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.