تشکیل گروه کُر جوانان مسلمان در یک دقیقه!

با یک مصری هم کلام می شوم. برخی جملات را به عربی می گویم و برخی را به انگلیسی. فهمیدن عربی مصری ها هم به جهت لهجه مصری عربی شان خیلی مشکل است. جالب ترین نکته گفت و گویمان این بود که می گفت: «اروپایی ها یک پول را بهانه کردند و با هم متحد شدند و منافع اقتصادی و سیاسی شان را با هم گره زدند، اما ما مسلمانان حول محور اسلام و رسول الله و قرآن کریم چرا نباید بتوانیم وحدت بیابیم؟»

چه ارتباطی بین هابیل و خاتون وجود داشت؟

آیا صدور چنین حکمی برای نشریه‌ای مستقل و متعلق به گفتمان انقلاب اسلامی، کمک به بسط آزاداندیشی و فرهنگ نقادی و پرسش‌گری و زمینه‌سازی برای گسترش فعالیت‌های خودجوش در راستای تحکیم مبانی انقلاب اسلامی است یا به‌عکس به انسداد فضای فکری، گسترش محافظه‌کاری و انحصارطلبی، تنگ‌شدن فضای تضارب آرا، و دلسردی و سرخوردگی حامیان مستقل و دغدغه‌مند انقلاب و نظام از فعالیت‌های خودجوش مشابه خواهد انجامید؟

خاطره دکتر ولایتی از درد کمر رهبری

یک روز شنیدم که ماهاتیر محمد سخنی علیه شیعه گفته است. رفتم مالزی، با ایشان دیدار کردم، و آنجا گفتم: شما می‌دانی ما به واسطه‌ی حمایت از فلسطین و بوسنی توسط آمریکا و هم پیمانانش در فشاریم. این‌ها سنی هستند یا شیعه؟! گفتم شما می‌دانی آمریکایی‌ها به ما پیغام داده‌اند که «اگر دست از حمایت فلسطین بردارید، تمام مشکلات ما با شما حل می‌شود»، و ما قبول نمی‌کنیم؟!

وابستگی به اینترنت در کودکان بریتانیایی

مطالعه ای جدید نشان می دهد کودکان بریتانیایی کوچکتر از 12 سال سن، بدون دسترسی به اینترنت احساس ناراحتی و اندوه می کنند.

سایت مرجع «کرسی‌های آزادفکری» رونمایی می‌شود

به گزارش تریبون مستضعفین پنج شنبه، سیزدهم بهمن ماه، در مراسمی با حضور مسئولین، دانشجویان و استادان از سایت مرجع کرسی های آزادفکری رونمایی می شود. در این مراسم مسئولین بسیج های دانشجویی دانشگاه های سراسر کشور و مهندس حسین قدیانی (مسئول سازمان بسیج دانشجویی) حضور دارند.

اعتراف اف‌بی‌آی به کنترل فیس‌بوک

این اولین بار است که اف بی آی به صراحت به کنترل شبکه های بزرگ اجتماعی تحت وب اعتراف کرده و حتی جزئیاتی در مورد برنامه های خود در این زمینه را منتشر می کند.

انتشار قریب‌الوقوع خاطرات منتشرنشده آذریزدی

انتشارات کتابخانه ملی به زودی کتابی جامع از خاطرات زنده‌یاد مهدی آذریزدی را منتشر می‌کند که این اثر ناگفته‌هایی از زندگی این نویسنده کودک و نوجوان را از زبان خودش روایت می‌کند.

شعب ابی‌طالب، بهمنی و بحران ارز و سکه

بهمنی: در حال حاضر مشکل ما نقل و انتقال پول است. نمی‌توانیم ال‌سی باز کنیم و باید از طریق صرافی‌ها و بانک‌ها پول حواله کنیم. پول نفت را همانند قبل نمی‌توانیم وصول کنیم اما به‌رغم همه این شرایط زمینه را به‌گونه‌ای فراهم کرده‌ایم که واردات به شکل مطلوبی انجام شود. بارها گفته‌ام ما خود را برای دوران بدتر از شعب ابی‌طالب آماده کرده‌ایم و به لطف دوراندیشی‌هایی که در گذشته داشته‌ایم و تدابیر مقابله با تهدیدها از این پیچ سخت نیز به سلامت عبور خواهیم کرد

دیدار جوانان شرکت کننده در همایش بیداری اسلامی با رهبر انقلاب

رهبر انقلاب صبح امروز (دوشنبه ۱۰ دی ۹۰) با جونان شرکت کننده در همایش «جوانان و بیداری اسلامی» دیدار و گفتگو کردند. این افراد از ۷۳ کشور جهان از جمله، مصر، تونس، لیبی، لبنان، یمن، بحرین و فلسطین در این همایش دو روزه شرکت داشتند.

نگذارید استبداد جهانی آینده و حال بیداری اسلامی را منحرف کند

دشمن مشغول طراحی و توطئه است و ملت‌های اسلامی بخصوص جوانان امت اسلامی که موتور بیداری اسلامی هستند باید با هوشیاری و مراقبت کامل و استفاده از تجربیات دیگران، اجازه ندهند شبکه استبداد جهانی، انقلاب‌ها را از آن‌ها برباید و راه‌های حال و آینده را منحرف کند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.