یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹

بررسی عملکرد نمایندگان تهران: اسماعیل کوثری

اسماعیل کوثری در 350 جلسه مجلس هشتم با 2 غیبت و حدود 627 دقیقه تاخیر،3 نطق پیش از دستور داشت. ولی هیچ سوالی از وزراء در این جلسات نداشته است.

بررسی عملکرد نمایندگان تهران: حجة‌الاسلام روح‌الله حسینیان

روح اله حسینیان در 350 جلسه مجلس هشتم با11 غیبت و حدود 3469 دقیقه تاخیر،3 نطق پیش از دستور داشت. وی هیچ سوالی از وزراء در این جلسات نپرسید.

بررسی عملکرد نمایندگان تهران: علیرضا محجوب

علیرضا محجوب در 350 جلسه مجلس هشتم با 7 غیبت و حدود 1731 دقیقه تاخیر، 6 نطق پیش از دستور داشته است. وی در این جلسات 2 سوال از وزراء پرسیده است.

بررسی عملکرد نمایندگان تهران: دکتر علیرضا زاکانی

علیرضا زاکانی در 350 جلسه مجلس هشتم با 8 غیبت و حدود 150 دقیقه تاخیر،3 نطق پیش از دستور داشته است. وی در این جلسات 6 سوال از وزراء مطرح کرد.

انتخاب بهترین‌های وبلاگ‌نویسی در «چهره ۹۰»

«چهره بلاگ» عنوان جشنواره‌ای است که با کمک نظرات کاربران اینترنت، چهره برتر وبلاگستان را در پایان هر سال انتخاب می‌کند. این جشنواره سال گذشته با عنوان «چهره۸۹»برای اولین بار برگزار گردید که با استقبال کاربران اینترنتی مواجه گردید.

عکس‌العمل آقاتهرانی به انتشار نامه‌اش در تریبون مستضعفین

حجة‌الاسلام دکتر مرتضی آقاتهرانی در اولین واکنش به انتشار نامه‌اش خطاب به آیت‌الله مهدوی کنی حول سازوکار وحدت اصولگرایان این نامه را امانتی توصیف کرد که به دست «آقایان» سپرده شده بود.

بررسی عملکرد نمایندگان تهران: دکتر لاله افتخاری

لاله افتخاری در ۳۵۰ جلسه مجلس هشتم بدون غیبت و تاخیر از منظم‌ترین نمایندگان مجلس بوده است، ۳ نطق پیش از دستور داشته است و هیچ سوالی از وزراء در این جلسات نپرسیده است.

بررسی عملکرد نمایندگان تهران: دکتر طیبه صفائی

طیبه صفایی در ۳۵۰ جلسه مجلس هشتم بدون غیبت و حدود ۲۴ دقیقه تاخیر از منظم‌ترین نمایندگان بودند، ۴ نطق پیش از دستور داشت و هیچ سوالی از وزراء در این جلسات داشت.

بررسی عملکرد نمایندگان تهران: فاطمه آلیا

فاطمه آلیا در ۳۵۰ جلسه مجلس هشتم بدون غیبت و تاخیراز منظم‌ترین نمایندگان مجلس بودند که جای تقدیر دارد، ۴ نطق پیش از دستور داشتند و هیچ سوالی از وزراء در این جلسات داشتند. مشکلی در کشور وجود نداشت که از فرصت سوال از وزراء استفاده کنند.

بازخوانی نقش عباس‌پور در ماجرای «یکشنبه سیاه»

گفتنی است عباسپور که دولت را به دلیل اختلاس ۳ هزار میلیاردی متهم می‌کند و این اختلاس را دست مایه‌ای برای تخریب دولت قرار می‌دهد سال گذشته با فریب دادن نمایندگان مردم در مجلس قصد داشت «اموال دانشگاه آزاد اسلامی» را به نفع هیات موسس داننشگاه آزاد که ریاست آن را شوهر خواهرش بر عهده داشت، وقف کند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.