سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۹

منابع آگاهی که از قطع صادرات نفت گفتند

خبر مذکور به سرعت از سوی مسئولین مربوطه در وزارت خارجه و وزارت نفت یعنی حسن تاجیک و محسن قمصری رسماً تکذیب شد ولی این تکذیبیه‌ها در فضای رسانه‌ای کشور چندان مورد توجه قرار نگرفت و حتی خبرگزاری‌های باسابقه‌ای مانند مهر و فارس با بی‌توجهی به تکذیبیه این خبر از سوی وزارت نفت، با تکیه بر منابع آگاه خود اصرار داشتند ایران صادرات نفت را به دو یا شش کشور اروپایی قطع کرده است.

رهبر انقلاب: برای ادای احترام به کار و کارگر ایرانی آمده‌ام

ما تا به كار ايرانى و سرمايه‌ى ايرانى احترام نگذاريم، توليد ملى شكل نميگيرد؛ و اگر توليد ملى شكل نگرفت، استقلال اقتصادى اين كشور تحقق پيدا نميكند؛ و اگر استقلال اقتصادى يك جامعه‌اى تحقق پيدا نكرد – يعنى در مسئله‌ى اقتصاد نتوانست خودش تصميم بگيرد و روى پاى خود بايستد – استقلال سياسى اين كشور تحقق پيدا نميكند؛ و اگر استقلال سياسى يك جامعه‌اى تحقق پيدا نكرد، بقيه‌ى حرفها، جز حرف، چيز ديگرى نيست.

عرضه 1450 کتاب مقاومت اسلامی در نمایشگاه کتاب

مدیر عامل موسسه انتشارات روایت از ارائه 1450 عنوان کتاب با موضوع مقاومت اسلامی در نمایشگاه کتاب خبر داد.

کاریکاتور: زنده باد سینما گر مستقل!

از جیب بیت المال به کام…

فتوای آیت‌الله خامنه‌ای می‌تواند مبنای خلع سلاح هسته‌ای در جهان باشد

این فتوا دلالتهای مناسبی برای رفتار مسئولانه در قبال استفاده از انرژی هسته‌ای و قدرت اتمی را در اختیار جهانیان قرار می‌دهد.

پاسخ کشیش دیوانه آمریکایی را در یک «مستند» می‌دهیم

کارشناس رسانه با بیان اینکه در پاسخ به کشیش دیوانه آمریکایی و تبلیغات رسانه های بیگانه در حال پیش تولید مستندی درباره یوسف ندرخانی است گفت: خوشبختانه بصورت ابتدایی نظر قوه قضاییه برای همکاری برای ساخت این مستند مثبت بوده است.

اعلام فراخوان شعر و ترانه برای «قلاده‌های طلا»

دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در نظر دارد به مناسبت اکران فیلم سینمایی «قلاده‌های طلا» و در راستای حمایت هنری از آن، موسیقی با مضمون این فیلم تولید نماید.

نمی‌توانستیم به تصویر بکشیم قیام ملتی را که به پیشواز مرگ رفته بود

کارگردان مستند «برای آزادی» که تاکنون کسی برای برنامه تقدیرش در جشنواره فیلمنامه‌نویسی انقلاب اسلامی از او دعوت نکرده است، از احتمال ساخت فیلم «۲۲۱۱» را با محوریت انقلاب اسلامی خبر داد.

عارف گمنامی که به هیچ فرقه صوفیه تعلق نداشت + عکس

بسیجی دزفولی و خادم شهدا «ملامهدی قلمباز» به خیل همرزمان شهیدش پیوست؛ به همین مناسبت رئیس مؤسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران در یادداشتی به پاس وی آورده است: او عارف گمنامی بود که به هیچ فرقه صوفیه تعلق نداشت.

شهید آوینی و کشاکش سیاست‎زدگان

سیدنا الشهید حالا دیگر خیلی دور شده است از اهل دنیا و مدعیان آبادی دنیا و آخرت که روز به روز تهی‎دست‎تر و سست‎پی‎تر آشکار می‎شوند. آرایندگان زندان مؤمن و بهشت کافر. آنان که به هرچند روزی دروغی تازه ساز می‎کنند و لافی دیگر می‎زنند و گزافی سر می‎دهند؛ دل آزارتر از گزاف‎‎های پیشین. حرام‎کنندگان حلال خدا و حلال‎کنندگان حرام خدا. روزگاری گمان می‎بردیم گویا باور نمی‎دارند روز داوری، کاین همه قلب و دغل در کار داور می‎کنند و امروز یقین داریم که قطعا باور نمی‎دارند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.