انتقاد از انفعال وزارت خارجه در بحران سوريه

در پی اتفاقات اخیر در منطقه و انفعال دستگاه وزارت خارجه دولت دهم در سطح بین الملل، جمعی از دانشجویان ارزشی خوزستان طی نامه‌ای سرگشاده به اين وزارتخانه، ضمن انتقاد شديد از انفعال وزارت امور خارجه در حل بحران سوريه به بیان راهکارهایی برای برون‌رفت از موضع انفعالی این وزارتخانه پرداختند.

چالش‌های آل‌سعود در همشهری دیپلماتیک

در پرونده «چالش‌های داخلی و بین‌المللی آل سعود» موضوعات و مسائل مختلف پیرامون مسئله قدرت و سیاست از رقابت صاحبان قدرت تا آرایش گروه‌های تأثیرگذار اسلامگرا در عربستان، جایگاه‌یابی امنیتی عربستان در خاورمیانه، واکاوی مناسبات آمریکا و عربستان و … مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

اسامی نفرات اول کنکور سراسری ۹۱ اعلام شد

10 نفر اول در گروه های آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی و سه نفر اول در گروه های آزمایشی هنر و زبان های خارجی کنکور 91 از سوی سازمان سنجش آموزش کشور معرفی شدند.

ناگفته‌های از رویارویی سپاه با آمریکا در «تقابل»

مستند «تقابل» با بررسی تاریخچه حضور آمریکا در منطقه، اسکورت نفت‌کش‌های عراقی و کویتی و نیز درگیری مستقیم با نیروی دریایی سپاه و ارتش، شکست‌های جدی امریکا و چرایی پنهانکاری سران سیاسی و نظامی غرب از بازگویی جزئیات درگیری‌ها، همراه با تصاویری کمتر دیده شده و یا دیده نشده می‌گوید.

همه داوطلبان کنکور مجاز به انتخاب رشته شدند

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد که نتایج اولیه کنکور سراسری 91 ساعت 14 فردا منتشر می شود.

گزارش تصویری: دلاور ۸۰ ساله دفاع مقدس

امروز کوچه پس کوچه های محله مهرآباد مشهد خش خش نفس نفس زدن رزمنده ای دل سوخته را به آسمان می برد و تاول فراق دردهای خسته اش را فریاد می زند.

حلب، همسایگی بیت المقدس یا اورشلیم

با توجه به شرایط کنونی و به شکست انجامیدن انواع طرح های ضد سوری، عملیات حلب در واقع «آخرین عملیات مهم» جبهه ضد سوری می باشد و اگر این طرح هم شکست بخورد که نشانه های آن همین الان قابل مشاهده است، آخرین امید غرب به تغییر رژیم از طریق اقدامات نظامی امنیتی بر باد می رود از این رو بعضی از صاحب نظران در غرب گفته اند طرح های ضدسوری در ربع ساعت آخر زمان تحول قرار دارد.

جزوه: داستان ریاضیات جدید

«داستان ریاضیات جدید» یکی از خواندنی ترین مقالات شهید مهدی رجب بیگی است که به همت تریبون مستضعین در قالب جزوه برای استفاده علاقه مندان آماده شده است.

روایت‌های تازه از خرمشهر در جشنواره رویش

مدیر امور فرهنگی و تولید سازمان توسعه سینمایی سوره گفت: در جشنواره رویش ۱۰ فیلم کوتاه با موضوع خرمشهر نمایش داده می‌شود.

تحریم‌ها اثری بر اقتصاد حمل‌ونقل نداشته است

معاون وزیر راه وشهرسازی گفت: تحریم‌های اعمال شده ازسوی برخی دولت‌ها هیچگونه اثری در روند و اقتصاد حمل ونقل نداشته و امتیاز بزرگ جغرافیایی، دولت دهم نیز همواره به رشد ترانزیت توجه ویژه‌ای داشته و بستر روند رشد صعودی ترانزیتی را هموار‌تر ساخته است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.