شعر: هزار تکه شد این من به لطف آینه‌هایت

چقدر خوب شد آری، نگاهتان به من افتاد | همان دقیقه که چشمم درست کنج گهرشاد || بدون وقفه به باران امان گریه نمی داد | هزار تکه شد این من به لطف آینه هایت

زندگی اشرافی را تخریب کنید

رهبر معظم انقلاب به مدیران صدا و سیما توصیه کردند که زندگى تجملاتى نباید به‌هیچ‌وجه ترویج شود بلکه باید زندگی اشرافی را تخریب کنید.

آیت الله امینی: مسئولان گرانی را به گردن تحریم‌ها می‌اندازند

آین الله امینی٬ امام جمعه قم یادآور شد: مقام معظم رهبری و دیگر مراجع و علما بارها گفته اند که باید برای تورم و گرانی موجود راه حلی یافت چرا که بیش از این در توان تحمل مردم نیست، اما متأسفانه مسئولان مربوطه همه این مسائل را به گردن تحریم ها می اندازند، البته ما منکر تحریم ها و اثرات آن بر جامعه و ایجاد تورم و گرانی نیستیم، اما این تحریم ها تا یک میزان مشخص اثر دارد.

گردشگری؛ صنعتی که دیده نمی‌شود

دانشیار دانشگاه تهران گفت: گردشگری یکی از منابعی است که می تواند به راحتی با ایجاد فرصت های شغلی جایگزین مناسبی برای درآمدهای ناشی از نفت باشد.

جبر جغرافیایی مولانای‌مان را ربوده یا کاهلی ما؟

به نظر می‌رسد تنها دلیل مدعای ترک بودن مولانا، وجود مدفن وی در شهر قونیه (کُنیا در ترکیه امروزی) نبوده، بلکه تلاش‌های اقتصادی کشور همسایه‌مان که دست کم از زاویه تجاری درست به ماجرا نگریسته، در ماجرا دخیل بوده و به عبارتی بهتر، ظاهرا ترک‌ها در کنار بهره بردن از موهبتی که نصیبشان شده، نقش به سزایی در معرفی این عارف به جهانیان ایفا کرده‌اند.

۹۰ درصد از تالاب گاوخونی خشک شد

شیشه فروش٬مدیرکل ستاد بحران استان اصفهان٬ با تاکید بر این‌که در حال حاضر 90 درصد از تالاب گاوخونی خشک شده است، اضافه کرد: چنانچه برنامه‌‌های احیای این تالاب به صورت جدی دنبال نشود تالاب گاوخونی در آینده‌ای نزدیک به کانون گرد و غبار تبدیل خواهد شد.

اسکار یک همایش سیاسی است

جهانگیر الماسی: اسکار یک همایش سیاسی است که در آن به بهترین شکل به مقاصد سیاسی خود می رسند و ما با توجه به نوع فعالیت آنها با شرکت نکردن در این جشنواره برنامه ی آن چنان مفیدی را از دست نخواهیم داد.

گوگل؛ مأمنی برای صهیونیسم

در سال 2008م.، سرگئی برین به همراه مؤسسان چند کمپانی بزرگ اینترنتی دیگر توسط سران اسراییل برای شرکت در کنفرانس بین‌المللی «اورشلیم» و به مناسبت جشن شصتمین سال تأسیس رژیم اشغالگر قدس به اسراییل دعوت می‌شود.موضوع این کنفرانس بررسی آینده‌ی تکنولوژی در جهان و تأثیر آن بر جامعه‌ی یهود بود…

احمد دهقان بار دیگر جنگ را روایت می‌کند

احمد دهقان نويسنده‌اي جنگ‌ديده است و از رهگذر تجربه‌ي جنگ به خلق داستان‌هايي در اين زمينه دست مي‌زند و همواره سعي بر خلق آدم‌هاي واقعي و ضدكليشه دارد. او تأكيد دارد، در اين رمان هم همين كار را كرده است.

جوانان برای روبرو نشدن با مشكلات٬ ازدواج نمی‌كنند

متخصص آسیب شناسی برای کاهش زندگی مجردی در میان جوانان، توصیه کرد: زسانه‌های عمومی باید از تبلیغات سوء جلوگیری و به سمت سلامت سازی جامعه حرکت کنند تا جوانان راحت‌تر برای زندگی، آینده و ازدواج خود تصمیم بگیرند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.