فرمانده ناجا: مردم از «امر به معروف» زده شده‌اند!

سردار اسماعیل احمدی‌مقدم عصر امروز در حاشیه نخستین جشنواره «قاب امن» با اشاره به بحث امر به معروف و نهی از منکر، گفت: از بس در جامعه از امر به معروف و نهی از منکر صحبت شده است، در مردم زدگی ایجاد شده است.

حقه غیرحرفه‌ای آمریکایی درباره ایران رو شد

نمودارهای ارایه شده به عنوان سند که گفته می‌شود مبنای بخشی از اتهامات مطرح شده در گزارشات آژانس بین‌المللی انرژی اتمی علیه ایران هستند دارای اشتباهاتی فاحش است و چیزی جز یک تحلیل خالی از دقت و یا یک حقه آماتوری نیست.

فلسطین عضو ناظر سازمان ملل متحد شد

در جلسه شب گذشته مجمع عمومی سازمان ملل متحد، اکثریت قاطع کشورها به پیشنهاد تشکیلات خودگردان فلسطین برای ارتقاء جایگاه در سازمان ملل به عضویت ناظر رای مثبت دادند.

ظهور اندیشه‌های فرقه‌ای در نوحه مداحان

مدیر روابط عمومی خانه مداحان اهل‌بیت(ع) ورود اندیشه‌های عرفان‌های کاذب در اشعار مداحان را زیاد دانست و ابراز داشت: ورود اصطلاحات صوفی‌ مآبانه مانند «می» و «شراب» در برخی اشعار مداحان دیده می‌شود که از ذاکران اهل‌بیت توقع می‌رود بیشتر در این مورد توجه کنند.

«معاشقه حنجر و خنجر» زندگینامه شمر را به نمایش می‌گذارد

نمایش برخوانی «معاشقه خنجر و حنجر» نوشته‌ ابولفضل حاجی علی‌خانی و به کارگردانی علیرضا مهران توانست در جشنواره‌ امسال تئاتر ماه، جوایز اول بازیگری مرد و سوم نمایشنامه‌نویسی را نصیب خود نماید. این نمایش از دوازدهم آذرماه ساعت 19:15 در تماشاخانه ماه حوزه هنری برای علاقه‌مندان به صحنه خواهد رفت.

شهادت‌طلبی، حساب‌گری بدون چرتکه‌اندازی بازاری

هر کس میان وظیفه و نتیجه، اصالت را به نتیجه دهد، گرفتار پارادوکس عقلانیت و جهاد یا عشق و عقل خواهد شد و صورت مسئله را معکوس می‌خواند. این نسبت چه وقت و در ذهن چه کسانی به یک تضاد لاینحل، تبدیل می‌شود؟ و از چه چشم و چشم‌اندازی، شهادت‌طلب ‌بودن را با عاقل ‌بودن و یا مجاهد بودن را با حساب‌گری ناسازگار می‌یابد؟

گره دارویی کشور باز می‌شود

محمد عبدزاده افزود: خرید 130میلیون دلاری دارو از کارخانه های مختلف معتبر دارویی انجام شده است به همین علت همه این داروها به یکباره وارد کشور نمی شود بلکه به صورت محموله های مختلف کوچک و بزرگ تا 2 هفته آینده وارد کشور می شوند.

دوره صهیونیسم و اشغالگری به پایان رسیده است

روشن است که برای حل موضوع فلسطین، بهترین راه برگزاری انتخابات آزاد با مشارکت همه فلسطینیان اعم از مسلمانان، مسیحیان و یهودیان می‌باشد. بدیهی است جامعه بین الملل به ویژه سازمان ملل متحد باید نقش اساسی و موثر و قانونی خود را در حل مساله اشغال فلسطین و پایان دادن به بحران ایفا نمایند.

محمدعلی مجاهدی؛ شاعری با شکوه شعر آیینی

اشعار محمد علی مجاهدی از بهترین نمونه‌های شعر آیینی‌اند و در سرودن اکثر آن‌ها شکوه و عظمت اهل‌البیت مد نظر بوده است. مجاهدی از مرثیه گویی مدام می‌گریزد و عزت و حماسه پررنگ‌ترین نقش را در اشعارش دارند.

با ولنگاری هم می‌توان شهید شد

چه انتخاب قشنگ و بدون زحمتی! یعنی با ولنگاری هم می‌توان شهید شد؟! می‌توان جاودانه شد؟! پس رسیدن به شهادت این قدرها هم سخت نیست. دین‌مداری لازم ندارد. کافی است عضو «خانه همدلان‌ باشی و دلت پاک باشد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.