پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹

گزارش تصویری: گنجینه عظیم دفاع مقدس در معرض نابودی

با نگاهی به فضای اختصاص داده شده به این مجموعه گرانبها و قرار گرفتن این کتابخانه عظیم در زیر زمینی تاریک که مملو از حیوانات و حشرات موذی می باشد درکنار امکانات و فضای بسیار موجود در عرصه فرهنگ در کشور جای بسی تاسف را دارد.

پاسخ «سنگسار ثریا» اثر برگزیده عمار شد

می‌خواستم با یک پاسخ منطقی، تاثیری هر چند کوچک بر مخاطب جهانی به ویژه مخاطب آمریکایی داشته باشد. به همین دلیل داستان فیلمنامه دو سرباز دو قلو را نوشتم. این دو برادر بعد از واقعه 11 سپتامبر وارد عراق می‌شوند؛ یکی از این برادرها علاقه‌ای به جنگیدن ندارد و از جنگ فرار می‌کند و فیلم، داستان زندگی خصوصی این دو برادر سرباز و جنایات و مرگ آنها را روایت می‌کند.

۶۰ درصد زنان بی‌خانمان تهرانی٬ شهرستانی‌اند

به گفته جاگیری بیش از 60 درصد زنان بی خانمان پایتخت نشین شهرستانی هستند. معاون سازمان رفاه و خدمات مشارکت‌های اجتماعی شهر تهران در خصوص زنان بی خانمان خارجی گفت: اتباع خارجی را پوشش نمی دهیم.

کیفیت «چ» فدای جشنواره فجر نمی‌شود

مجری‌طرح فیلم سینمایی «چ» با تاکید بر اینکه همه تلاش حاتمی‌کیا بر این است که جدیدترین ساخته‌اش در جشنواره فیلم فجر حاضر باشد، تاکید کرد: ولی این بدین معنا نیست که ما کار را با عجله پیش‌برده و کیفیت را قربانی حضور در جشنواره ‌کنیم.

خلبانان تُرک٬ در حلب دستگیر شدند

تنش‌ها بين ترکيه و سوريه اخيرا افزايش يافته و دمشق ترکيه را همراه با عربستان سعودي و قطر به حمايت از عمليات تروريستي مرگبار در سوريه متهم مي‌کند. اقدامات تروريستي که در پي آن جان بسياري از مردم سوريه از جمله شمار زيادي از نيروهاي امنيتي گرفته شده است.

اربعین حسین(ع)٬ هیئت کجا برویم؟

به مناسبت فرا رسیدن سالروز سوگواری اربعین حسینی، هیئت های مذهبی شهر تهران برنامه های ویژه عزاداری برگزار می کنند

بازی‌های خاله‌زنکی گریبان سینما را رها نمی‌کند

داودنژاد تصریح کرد: بزرگان صنف و مسئولان سینما، اصلی‌ترین مسایل سینما را رها کردند و پیگیر هستند که به فلان سینما اجازه بدهیم فیلم اکران بکند یا نکند؟! متاسفانه این یک بازی رسوا و خاله‌زنکانه است که مدت‌های زیادی است که گریبان سینما را گرفته است و به یک گره کور در حال تبدیل شدن است و هیچ خرد گره‌گشایی پا وسط نمی‌گذارد و به این مناقشات و غائله خاتمه نمی‌دهد.

سردار نقدی: وارد فعالیت‌های سینمایی شده‌ایم

رییس سازمان بسیج مستضعفین در پایان اظهار کرده است: ما وارد فعالیت‌های سینمایی شده‌ایم که به زودی آثارش را یکی یکی می‌بینید. فیلم‌هایی ساخته شده. برخی در ابتدای کار و برخی در انتهای کار هستند و به تدریج ان‌شاءالله اکران و مردم عزیزمان بهره‌مند می‌شوند.

بررسی شکایت از رسایی در دادگاه روحانیت

اژه ای در خصوص پرونده مهدی هاشمی گفت: کیفرخواست پرونده مهدی هاشمی در شرف اتمام است. دادستان کل کشور همچنین درباره شکایت فرزند هاشمی از رسایی، نماینده مجلس خاطر نشان کرد: این موضوع به دادسرای ویژه روحانیت رفته است.

حسینی: به جشنواره عمار دعوت نشدم

علیرضا کریمی دبیر سیاسی انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل سراسر کشور خاطر نشان کرد: یکی دیگر از انتقادات ما عدم حمایت مالی و حضور ایشان در جشنواره عمار بود که وزیر اعلام کردند به این جشنواره دعوت نشده‌اند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.