قسمت اول رادیو اینترنتی «پرواز ققنوس» منتشر شد + صوت

به‌ مناسبت برگزاری دومین جایزه سینمایی گفتمان انقلاب اسلامی، گروه صوتی پایگاه خبری- تحلیلی سینما انقلاب (رادیو ققنوس)، با انتشار مجموعه‌ی صوتی «پروزا ققنوس» در پانزده قسمت و بطور روزانه، به بازخوانی و برررسی مسائل مختلف سینمای ایران، نظیر سینمای روشنفکری، سینمای اجتماعی، سینمای جنگ و ضدجنگ و… می‌پردازد.

مازیار بیژنی با «روزکارتون» به روز است

ما با ابزار کارتون از تمام خطوط قرمز جعلی که صهیونیسم رسانه‌ای برای هنرمندان و صاحبان فکر و اندیشه در دنیا ترسیم کرده عبور می‌کنیم و تمامی مقدسات دروغین این دین جعلی جهانی را زیر پا خواهیم گذاشت. ما روی تمام موضوعات و اخباری که امپراطوری رسانه‌ای خوش ندارد کسی ببیند و بداند، زوم می‌کنیم و اصلاً هدف بلند مدت ما ایجاد یک جبهه مقاومت بین‌المللی در برابر امپراطوری رسانه‌ای صهیونیست‌هاست.

زاکانی: اشکالات دولت مانند دوره 16 ساله، مبنایی نیست

انتخابات آینده بسیار مهم است از این رو یک عده امروز اجماع کردند برای این‌که از این انتخابات برای خود فرصت درست کنند و از کلید واژه‌ انتخابات آزاد که متأسفانه در جمع ضدانقلاب مطرح است، استفاده کرده و بر این واژه تأکید می‌کنند. ما شاهد بودیم که در سال 88 عده‌ای که روی قانون تأکید داشتند، بعد از انتخابات گفتند که قانون را قبول نداریم و یکی از اشکالات جدی کسانی که عوامل فتنه شدند این بود که خود را نساختند، آمدند و قانون را زیرپا گذاشتند و دروغ بزرگ « تقلب» و تهمت بزرگ «تجاوز» را به نظام اسلامی زدند و حاضر نشدند حرف خود را پس بگیرند.

کاوشگر پیشگام با ۳ میلیارد تومان به فضا رفت

رییس سازمان فضایی ایران با بیان این که میزان موفقیت در ماموریت‌های فضایی حدود 30 درصد است، بر ضرورت اطلاع رسانی عدم موفقیت‌ها در ماموریت‌های فضایی و همچنین اطلاع رسانی و تبلیغات مناسب‌تر در خصوص ماموریت‌ها و موفقیت‌های فضایی به مردم تاکید و هزینه ماموریت کاوشگر «پیشگام» را نیز حدود دو تا سه میلیارد تومان اعلام کرد.

حسن حبیبی فردا در جوار امام آرام می‌گیرد

یکر مرحوم دکتر حسن حبیبی در جوار مرقد مطهر حضرت امام خمینی(س) به خاک سپرده می‌شود.

اختتامیه کنگره ملی پیامبر اعظم با حضور وزیر فرهنگ

اختتامیه کنگره پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله و سلم روز دوشنبه 16 بهمن ماه سال جاری با حضور و سخنرانی دکتر حسینی وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه رونمایی از کتاب “شمیم احمد” و مجموعه نرم افزاری کنگره برگزار خواهد شد.

پخش برنامه ققنوس هرشب از شبکه4

امشب ۱۲ بهمن ماه، در اولین قسمت، دوریبن این برنامه با اجرای «سید محمد حسینی» به بررسی کارنامه سی دوره‌ی جشنواره فیلم فجر، به سراغ نقش سینما در ترویج گفتمان انقلاب اسلامی می‌رود. بدین منظور با شخصیت‌های برجسته فکری- تحلیلی این عرصه به گفتگو می‌نشیند.

انقلاب اسلامی و مساله عدالت اجتماعی

انقلاب زمانی به پیروزی حقیقی می‌رسد که ما، مکتب و ایدئولوژی خودمان را که‌‌ همان اسلامی خالص و بدون شائبه است، به دنیا معرفی کنیم. یعنی اگر ما استقلال مکتبی داشته باشیم و مکتبمان را بدون خجلت و شرمندگی آن چنان که واقعاً هست به جهانیان عرضه کنیم، می‌توانیم امید پیروزی داشته باشیم.

دانشجوی خط امامی که خط حجتیه را افشا کرد

طرفدران انجمن حجتیه کوشیدند تا آن شهید را به خود نسبت دهند؛ چرا که او هم از جوانانی بود که در ابتدای امر در انجمن حجتیه فعالیت داشت، اما بعدها به خاطر مسایلی، از انجمن کنار کشید. همین امر واکنش شدید مردم انقلابی را در پی داشت، به نحوی که تشییع پیکر شهید فاضل در سبزوار به مهمترین صف آرایی هواداران و مخالفان انجمن حجتیه تبدیل شد.

جزئیات دستگیری عوامل رسانه‌ای وابسته به انگلیس

بدلیل تعدد عناصر مرتبط با این شبکه (در داخل و خارج از کشور) و با توجه به تفاوت‌های موجود در نوع و سطح تماس عناصر مورد نظر با شبکه موصوف و اطلاعات ارائه شده و احتمالاً عدم آگاهی تعدادی از مرتبطین نسبت به منشأ خارجی شبکه، لذا ضمن استمرار تحقیقات در روزهای آینده، ممکن است تعدادی دیگر از مرتبطین شبکه احضار یا بازداشت و عده‌ای از بازداشت‌شدگان قبلی، مرخص شوند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.