پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

روایت حسن عباسی از مثلث انتخابات آتی

عباسی با بیان اینکه مردم در انتخابات آتی از کاندیداها برنامه اقتصادی می‌خواهند نه جنجال سیاسی، خاطر نشان کرد: اقتصاد لیبرال در دنیا به پایان خود رسیده، آمریکا بدهکار ترین کشور دنیاست و مردم آن به دلیل ناتوانی در پرداخت وام خود بی‌خانمان شده‌اند، جنبش 99 % بیانگر مشکلات اقتصادی آمریکاست.

فهرست 187 فانونی که منسوخه اعلام شد

معاونت قوانین مجلس شورای اسلامی طی نامه‌ای،‌ رسماً قوانین منسوخ شده در بازه زمانی 57/11/23 تا 90/12/29 را منتشر کرد.

نفر بعدی کیست؟

«محمد- ن» طي سال هاي اخير ارتباطات خوبي با طيف هايي از گروه هاي معارض به هم زده و اصطلاحا از جيك و پوك آنها باخبر است.

همایش اقتصاد دانش بنیان برگزار می‌شود

در راستای شکوفایی اقتصاد کشور برای اولین بار شرکت طلیعه کاوش با همکاری دانشگاه علوم اقتصادی، همایش «اقتصاد دانش بنیان، شکوفایی اقتصاد کشور با ثروت آفرینی از طریق علم» را در اسفندماه سال جاری برگزار می کند

به ناچار وجود مهدکودک ها را می‌پذیریم

اما باید بدانیم در کشورهای شرقی مانند ایران و کشورهای مشابه آن، وجود خانواده یک اصل است. این بالطبع در کشورهای اروپایی وجود ندارد و یا کم رنگ تر است و ممکن است در آن جا شیرخوارگاه ها و یا شبانه روزی ها وجود داشته باشند.

گفتمان انقلاب چاره برون رفت از رخوت علمی

برنامه ثریا چنین علمی که ثمره انقلاب اسلامی است را انعکاس می دهد و قاعدتا مورد توجه ملت قرار می گیرد همانطور که پیامک های رسیده به برنامه این مطلب را تائید می کند.

تحصن کودکان غزه در همبستگی با اسیران

ده‌ها تن از این کودکان که در میدان العوده واقع در شهر رفح در جنوب غزه گرد آمده بودند، شعارهایی همراه با خشم و ناراحتی علیه رژیم صهیونیستی سر داده و برخی از آنها انتقام گیری و حمایت از اسیران دربند زندان‌های صهیونیستی را خواستار شدند.

هشدار سازمان ملل درباره بحران انسانی سوریه

یک مقام رسمی سازمان ملل متحد اذعان کرد، این سازمان نمی تواند با سرعت وخامت اوضاع در سوریه پیش برود و هماهنگ شود.

تجلیل رهبر انقلاب از علامه جزايری

حالا كتاب زَهرُ الرّبيع هم با اينكه يك كتابى است كه در حوزه‌هاى علميّه به عنوان يك كتاب فكاهى و اينها معروف شده، لكن نشان‌دهنده‌ى اين است كه فقهاى ما، بزرگان ما، علماى ما، در عين كارهاى عميق علمى و فقهى به اين جور مسائل هم توجّه داشتند. يعنى ايشان در اوّل زهر الرّبيع – ما شايد پنجاه شصت سال قبل از اين زهر الرّبيع را نگاه ميكرديم – ميگويد كه ديدم طلبه‌ها احتياج دارند به يك تفنّنى و تفكّهى، اين كتاب را براى آنها نوشتم

چرا شهید آوینی رمان ننوشت؟!

ما تا به حال می‌گفتیم اگر چیزی به ذهنتان نرسید، وضو بگیرد صلوات بفرستید تا ذهنتان باز شود، اما این را در رابطه با شعر می‌توانستیم بگوییم، اما در رابطه با رمان نمی‌توانیم چنین چیزی بگوییم؛ زیرا شعر یک امر دینی است و رمان امر دینی نیست.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.