سفیرآذربایجان به وزارت امور خارجه احضار شد

در پی اقدام سخیف تعدادی از عوامل و عناصر معلوم الحال و برخی مزدوران وابسته در تشکیل همایش علنی در باکو و اعلام مواضع علیه حاکمیت و تمامیت ارضی جمهوری اسلامی ایران سفیر جمهوری آذربایجان به وزارت امور خارجه کشورمان احضار شد.

مصادیق قمار در فضای مجازی اعلام شد

پليس فتا ضمن برشمردن انواع بازي هاي اينترنتي قماري جديد در فضاي مجازي شامل پيش­ بيني مسابقات ورزشي،مسابقات پيامکي و مسابقات قرعه‌اي (بخت آزمايي) به کاربران هشدار داد که توصيه هاي پليس فتا را در اين خصوص جدي بگيرند تا طعمه افراد سود جو و فرصت طلب نشوند.

جبهه فرهنگی انقلاب درگذشت حجت الاسلام غفوری را تسلیت گفت

دست‌اندرکاران جشنواره عمار که کمتر از یک ماه پیش از صفا و صراحت و همت آن مرحوم در همایش یک روزه خود بهره برده و به حضور چنین عناصری در عرصه مدیریت فرهنگ دینی و انقلابی امید بسته بودند، این ضایعه را خسارتی برای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی دانسته و امید دارند مشی و مرام آن بزرگوار در سطوح مختلف مدیریت فرهنگ دینی مورد توجه و الگو قرار گیرد.

كليپي كه حزب الله لبنان براي شهيد شاطري توليد كرد

سردار «حاج حسن شاطری» رئیس هیئت ایرانی و ستاد بازسازی لبنان بدست مزدوران رژیم صهیونیستی بود كه در خارج از ایران به شهادت رسید.

جنجال «اعتصاب غذای خشک» دراویش گنابادی در زندان شیراز!

جنجال «اعتصاب غذای خشک» دراویش گنابادی در زندان شیراز!در ادامه‌ی فعالیت‌های اعضای فرقه دراویش گنابادی علیه کشور اخیراً فرهاد نوری مدیر پایگاه رسانه‌ای فرقه ضاله دراویش گنابادی در مصاحبه با رادیو فردا از اعتصاب غذای خشک زندانیان دراویش گنابادی در زندان عادل آباد شیراز خبر داد.

دستورالعمل جدید پلیس فتا به کافی‌نت‌داران

دفاتر خدمات اینترنت موظفند علاوه بر اطلاعات هویتی کاربران، سایر اطلاعات کاربری شامل روز و ساعت استفاده ،IP اختصاص یافته و فایل لاگ وب سایت‌ها و صفحات رویت شده را ثبت و حداقل تا شش ماه نگهداری کنند.

از فرهنگ توسعه تا توسعه فرهنگی

وقتی از توسعه اسلامی ایرانی صحبت می کنیم منظور نه نوسازی و دگرگونی نهادهای اجتماعی است، نه گذار از سنت به تجدد ونه صرف رشد اقتصادی، حتی تعاریف مرتبط با توسعه انسانی نیز رسانندگی کافی برای انتقال این معنا را با خود ندارد. منظور ما از توسعه افزایش برخوداری آحاد مختلف بشر از مکنت و ثروت و اطلاع و برقراری روابط عادلانه بر مبنای اراده انسانی در چارچوب عدالت، و آزادی بنا شده بر حقوق و حدود الهی و انسانی است.

امتیازات بزرگ «اردوغان» به «تل‌آویو» در قبال عذرخواهی نمایشی «نتانیاهو»

اسرائیل در قبال این عذرخواهی به تمامی مطالباتش دست یافت. حقیقت این است که در واقع اردوغان از اسرائیل عذرخواهی کرده است و به دلیل اظهاراتش درباره صهیونیسم در سفرش به دانمارک به معذرت‌خواهی افتاده است.

جوسازي سي ان ان براي القاي ضرورت اقدام نظامي عليه ايران

خبرنگار اخراجی شبکه خبری سی‌ان‌ان با اذعان به جعل اخبار و دستکاری محتوای آنها در سی‌ان‌ان مطابق با منافع دولت آمریکا، هدف از این اقدام را جوسازی برای حمله نظامی به ایران بیان می‌کند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.