سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

مجیدی: ادامه محمد(ص) را می‌سازم

مجیدی اعلام کرد که اگر عمری باقی بماند باقی قسمت‌های محمد(ص) را خودش خواهد ساخت. این پایانی بر همه گمانه‌زنی‌ها در مورد ساخت دنباله‌های بزرگترین فیلم تاریخ سینمای ایران است.

کمسیون اصل ۹۰ پرونده مشایی را به نهادهای نظارتی می‌فرستد

این پرونده شامل شکایت اشخاص حقیقی و حقوقی از مسئول دفتر سابق رئیس جمهور است که در کمیسیون اصل 90 در حال بررسی است.

ما با اسرائیل سر «جنگ» داریم نه صلح و سازش

این تعبیری که حضرت امام خمینی می فرمایند «اسرائیل باید نابود شود» یعنی چه؟ یعنی می شود انسان بگوید با کسی که معتقد است باید نابود شود، سر جنگ ندارد؟ پس سر چی دارد؟ این خلاف نظر صریح امام راحل است که می‌فرمایند «اسرائیل باید از بین برود شود» آیا ما با اسرائیل سر صلح داریم؟

جایگاه زن در ایران بهتر از جامعه غربی است

به تعبیر مقام معظم رهبری ما در مسئله زن از غرب طلبکاریم! ما مدعی غربیم؛ آنها هستند که دارند به زن ظلم می‌کنند، زن را تحقیر می‌کنند، جایگاه زن را پایین می‌آورند، به اسم آزادی، به اسم اشتغال، به اسم مسئولیت دادن، آنها را مورد فشارهای روحی، روانی، عاطفی و اهانت شخصیتی و شأنی قرار می‌دهند…

بررسی پرونده کاندیداها در کمیسیون اصل ۹۰

سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: پرونده شکایت اشخاصل حقیقی و حقوقی از مشایی در کمیسیون اصل ۹۰بررسی شده و تا قبل از آغاز بررسی صلاحیت کاندیداهای احتمالی در اختیار نهادهای نظارتی قرار خواهد گرفت.

شهدای گمنامی که توسط خودشان شناسایی شده‌اند

هفت سال می‌گذرد.. این بار یکی دیگرشان آمده به خواب خادم: «من پسرعموی حسینم. مادرم همان روستا..»

رضایی: برنامه‌ام نوسازی اقتصادی از طریق توریسم است

دانشجویی از رضایی سوال کرد که چه برنامه‌ای برای نوسازی اقتصاد دارید؟ که این داوطلب ریاست جمهوری در پاسخ، اقتصاد کشور را مثل ساختمان ۷۷ طبقه عنوان کرد و اظهار داشت: این ساختمان به جای آن ۱۰ ستون داشته باشد، یک ستون دارد. هیچ کجای دنیا اقتصاد تک محصولی ندارد. ما به دنبال نوسازی اقتصادی هستیم و این نوسازی را از طریق توریسم در حوزه‌های مختلف دنبال می‌کنیم و به محصولات غیرنفتی هم بها خواهیم داد.

فیلم: مادران شهید درباره سینما می‌گویند؟

در آستانه میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و روز مادر نظرات مادران شهید درباره سینما و فیلمسازی منتشر شد.

احمدی‌نژاد: نگران تغییر در جغرافیا نیستیم

امروز نگران تغییر در جغرافیا نیستیم، گرچه بدخواهان ملت‌ها و مستکبران علاقمند هستند با طرح موضوعاتی دغدغه خاطر و نگرانی ایجاد کند.

واردات شیر ایرانی از هندوستان

رئیس سازمان محیط زیست با تأکید بر ضرورت احیای شیر ایرانی، گفت: در راستای این مهم توافقاتی با کشور هند برای واردات این شیر صورت گرفته است و بر همین اساس امیدواریم شیر ایرانی در کشور احیا شود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.