چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۹

آیین اردوهای جهادی فردا برگزار می‌شود

آیین اردوهای جهادی دانشجویان سراسر کشور با حضور مسئولان دانشگاهی فردا در دانشگاه انقلاب برگزار می‌شود.

مادر اسیر گروهک منافقین، رجوی را رسوا کرد

مادر اسیر گروهک تروریستی منافقین با بیان اینکه مسعود رجوی تاکید داشت که زنان به صورت کاملا عریان در نشست‌های مربوط به وی حضور یابند گفت: سرکرده جنایتکار تشکیلات تروریستی منافقین زنان و دختراني را که به روش خود عقد کرده بود با آرایش کامل به خوابگاه ارتش آمريکا و بلندپايه‌هاي ارتش عراق مي‌فرستاد.

۵۰ درصد توان ساخت دکل حفاری در کشور

شرکتی که ماموریت آن صرفا حفاری است نمی­توانیم به او بگوئیم که باید از تجهیزات ساخت داخل استفاده کند، اما می­توانیم توقع داشته باشیم در شرایط یکسان و به لحاظ ملی از تولیدات ساخت داخل حمایت کنند و از داخل خرید خود را انجام بدهند.

داستان اسباب بازی‌های زندگی ما

با ورود فرهنگ غربی کار به‎جایی رسید که خانه‎‎های ما نیز فرنگی شدند، یعنی برخی از شهرنشینان از روی اجبار آپارتمان‎نشین شدند. وقتی که زندگی افراد به زندگی آپارتمانی تبدیل شود کودک چاره‎ای نخواهد داشت جز اینکه در فضای اندک آپارتمان بازی کند و بیشتر اوقات حتی اگر فضایی برای بازی کودک در بیرون منزل وجود داشته باشد…

رایزنی فرهنگی با کارمندمحوری جواب نمی‌دهد

کارشناس مسائل فرهنگی با اشاره به ظرفیت کشورهای منطقه برای اشاعه فرهنگ انقلاب با استفاده از زبان هنر گفت: کشورهای منطقه بهترین مخاطبان ما هستند که گوش شنوای آنها را نادیده گرفتیم و تنها با زبان سیاست با آنها حرف زدیم.

ترس از تکرار حوادث یوگسلاوی در مصر

وی مصر امروز را در حال عبور از دوران گذار خواند و گفت: عبور از این دوران گذار به انسجام مردم مصر بستگی دارد؛ به عبارت دیگر مردم مصر هر چه از انسجام بیشتری برخوردار باشند قادر خواهند بود این مرحله را با موفقیت سپری کنند؛ چرا که در شرایط کنونی این خطر احساس می‌شود که ممکن است تجربه جنگ داخلی سوریه یا جنگ داخلی یوگسلاوی و جاهای مختلف دنیا در مصر تکرار شود

لاریجانی: با حضور احمد شهید در ایران مخالفیم

محمدجواد لاریجانی درباره ادعاهای مطرح شده از سوی احمد شهید اظهار داشت: نحوه عمل این گزارشگر اشکالات حرفه ای فراوانی دارد . از جمله این اشکالات منابع اوست. احمد شهید در گزارشات خود به افرادی اشاره می کند که هیچ مدرکی برای اثبات حضور آنها وجود ندارد و صرفا یک ادعا است.

رونمائي از كتاب «جهت حركت انقلاب اسلامي»

دومین نشست هم اندیشی کارگروه های گفتمانی شورای راهبردی الگوی پیشرفت اسلامی روز پنج شنبه 13 تیر 1392 در شهر کاشان برگزار می شود.

هاشمی رفسنجانی به مشهد سفر می‌کند

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در سفری ۴ روزه به مشهد خواهد آمد.

واکنش ایران به اظهارات«جرج کیسی»

سفارت ایران در بغداد اظهارات منتسب به فرمانده اسبق نیروهای آمریکایی در عراق مبنی بر دخالت جمهوری اسلامی در انفجار حرمین عسکریین در سال ۱۳۸۵ را فرافکنی خواند و این اتهام را تکذیب کرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.