پنج شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۹

مذاکرات صلح به ۱۰ علت شکست می‌خورد

جان کری برای سازش بین فلسطین و اسرائیل با ۱۰ مانع مواجه است که هر یک از آنها به‌تنهایی برای شکست مذاکرات سازش کافی است.

فجیع‌ترین فجایع صهیونیست‌ها

رژیم صهیونیستی از تاسیس و شکل‌گیری در سال ۱۹۴۸ تاکنون مرتکب جنایات بیشماری شده است که ۲۷ جنایت از این جنایت‌ها فجیع‌تر و وحشتناک‌تر از مابقی است و در تاریخ ثبت شده است.

انحلال حزب مشارکت غیرقابل تشکیک است

حزب مشارکت پس از فتنه 88 از سوی وزارت کشور منحل معرفی شد و از فعالیت آن جلوگیری به عمل آمد اما اخیراً یکی از اعضای این تشکل مدعی شد جبهه مشارکت قانوناً منحل نشده است.

عامل اهانت به حرم امام رضا(ع) روانی است

طبق نظریه پزشکی قانونی این فرد دچار اختلال روانی بوده و هم اکنون با رعایت موازین قانونی تحت مراقبت قرار گرفته و جهت نگهداری و سیر مراحل قانونی به مراکز درمانی اعزام شده است.

بارش باران رحمت الهی بر سر روزه‌داران تهرانی‌

پس از گذشت روزهای گرم و طاقت‌فرسا از دقایقی پیش، بارش باران رحمت الهی بر سر تهرانی‌ها باریدن گرفت.

اسرائیل روزی خلع سلاح خواهد شد

فعال سیاسی ضدصهیونیسم با بیان اینکه تنها راه‌حل پایان آپارتاید اسرائیل خلع سلاح آن است دلیل حمایت غرب و آمریکا از این رژیم را کنترل مسیحیان صهیونیست بر حکومت‌های آنها دانست.

اعتکاف رمضانیه کجا برویم؟

آیا می دانستید مهم‌ترین ایام برای اعتکاف ده روز آخر ماه رمضان است؟ البته اعتکاف زمان خاصی ندارد و در هر زمانی می توان این عمل مستحبی را انجام داد.(منبع:رساله مراجع تقلید)

رفتار پیچیده تیم آقای روحانی در تصمیم‌گیری و شیوه اثرگذاری بر آن

فرآیند انتخاب وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت آقای حسن روحانی، یک چرخه تصمیم‌گیری را به نمایش می‌گذارد. در این چرخه، هفت مرحله وجود دارد: انگیزش همگانی و نخبگانی، مانور، بازخوردگیری، اقدام، بازخوردگیری، مداخله بیرونی و در نتیجه بازنگری، مهار واکنش‌ها.

ایران؛ تنها امید تازه مسلمانان آمریکایی

مرضیه هاشمی گفت: ما مالکوم شباز را از دست دادیم اما افراد بسیاری را می‌شناسم که همچون مالکوم شیعه هستند و تنها امید خود را ایران می‌دانند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.