چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۹

شکایت گوگل و مایکروسافت از آمریکا

شرکت‌های «مایکروسافت» و «گوگل» علیه دولت آمریکا بدلیل عدم اجازه به آنها برای منتشر کردن اطلاعاتی درباره برنامه جاسوسی نهادهای امنیتی آمریکا اقامه دعوی کردند.

گزارشی از پیشرفت پارس جنوبی

پیشرفت قابل توجه بوجود آمده در توسعه فازهای پارس جنوبی در سه سال اخیر، در شرایطی بوده است که هم هیچ شرکت خارجی حضور و مشارکتی در اجرای این پروژه ها نداشته و هم شرایط تحریم ده ها برابر سخت تر و پیچیده تر شده است.

نتایج کنکور دکتری سه‌شنبه اعلام می‌شود

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج نهایی آزمون نیمه متمرکز دکتری ۹۲ در روز سه‌شنبه ۱۲ شهریور ماه خبر داد و گفت: ظرفیت پذیرش در آزمون دکتری ۱۰ هزار و ۸۰۹ نفر است.

مراکز تبادل ترافیک اینترنتی چیست؟

با ایجاد مراکز (IXP) در نقاط مختلف کشور و مدیریت ترافیک داخلی در این مراکز گردش ترافیک دیتا در شبکه داخلی محدود شده و ظرفیت قابل توجهی از شبکه فعلی زیرساخت آزاد می‌شود…

آمريكا تصميمش را برای جنگ گرفته‌ است

زارعي با اشاره به مواضع برخي كشور‌هاي غربي در قبال سوريه گفت: آمريكايي‌ها تصميم خودشان را براي جنگ عليه سوريه گرفته‌اند و اين مسئله به احتمال زياد طي روزهاي آينده اتفاق خواهد افتاد لذا جبهه مقاومت موضع يكپارچه خود را در برابر هرگونه اقدام احتمالي عليه سوريه حفظ خواهد كرد.

کاریکاتور: ازدواج مجازی!

۲۰درصد ازدواج ها در فضای مجازی!

مادر مجید به شهادت رسید

صحبت از شیر زنی است که متاسفانه سرفه‌های پی‌درپی امانش را بریده. این مادر تا سر پا بود غمخوار همه بود.

گزارش آمریکا درباره حمله شیمیایی در سوریه

دولت آمریکا گزارش خود درباره حمله شیمیایی در سوریه را منتشر کرد.

ماهنامه فناوری و نوآوری منتشر شد

در اولین شماره ماهنامه فناوری و نوآوری، «تازه هایی از حوزه‌ای فناوری و نوآوری»، دیدگاهی از «بایدها و نبایدهای معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور در دولت یازدهم » است. هر شماره از این ماهنامه دارای یک پرونده موضوعی است که در این شماره پرونده «انرژی‌های نو؛ آسمان آبی، زمین پاک»، در دستور کار قرار گرفته است. مقاله ای در خصوص «مبانی دیپلماسی علم و فناوری»، گزارشی از «نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران». در بخش معرفی پارک های علم و فناوری هم به معرفی «پارک فناوری پردیس؛ بهشت فناوری منطقه» در غالب معرفی یک مرکز علمی و فناوری و در بخش معرفی طرح‌های کلان ملی نیز «نگاهی به کلیات طرح‌های کلان ملی فناوری و نوآوری» آمده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.