فردا نام‌گذاری شد: «جمعه تسخیر لانه های جاسوسی آمریکا» + اطلاعیه

کمیته صیانت از منافع ایران در سلسله راهپیمایی های مرگ بر آمریکا، ضمن نامگذاری این جمعه (۱۰ آبان ماه ۱۳۹۲) به نام “جمعه تسخیر لانه های جاسوسی آمریکا” از ملت غیور ایران می خواهد راهپیمایی بعد از نماز جمعه این هفته را با گرامیداشت پیشگامان این رویداد بزرگ و در هم صدایی با ملت های مقاومی که امروز با آگاهی از جاسوسی های آمریکا در سرتاسر جهان فریاد اعتراض سر داده اند، برگزار نمایند.

قدرتمندترین مرد جهان از نظر مجله فوربس

مجله آمریکایی فوربس رئیس جمهوری روسیه را به عنوان قدرتمندترین مرد جهان در سال 2013 انتخاب کرد.

گزارش فیس‌بوکی ظریف از آفریقای جنوبی

وزیر امور خارجه با انتشار مطلبی در فیس‌بوک، گزارشی از سفر خود به آفریقای جنوبی به منظور شرکت در نشست کمیسیون مشترک ایران و آفریقای جنوبی ارائه کرد.

نمایندگان معتاد رژیم صهيونيستی+عکس

شیوع فساد و رذایل اخلاقی و اعتیاد برخی از سیاستمداران و اعضای کنست به مواد مخدر به موضوع مورد بحث رسانه‌های صهیونیستی تبدیل شده است.

اعلام برگزیدگان سومین جشنواره شعر انقلاب

برگزیدگان سومین دوره جشنواره شعر انقلاب عصردیروز در حوزه هنری معرفی و تقدیر شدند.

آمریکا: تحریم‌ها علیه ایران کاهش نمی‌یابد

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا از ادامه روند تحریم‌ها علیه ایران خبر داد.

ثبت‌نام بن تخفیف نمایشگاه کتاب دفاع مقدس

علاقه مندان می توانند با تکمیل فرم مربوطه از ۱۵% تخفیف خرید کتاب این موسسه استفاده نمایند که با احتساب تخفیف ۲۰ درصدی نمایشگاه و همچنین تخفیف ۲۰ درصدی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، تخفیف کلی خرید کتاب به ۵۵% خواهد رسید.

هشدار رهبر انقلاب نسبت به خطرات پیری جمعیت

نخبگان جامعه باید قانع بشوند، باید مسئله را قبول کنند؛ اگر نخبگان قبول کردند، کار سهل میشود، کار فرهنگ سازی آسان میشود. در این زمینه ها ان‌شاء الله بایستی آقایان تلاش کنید و امیدواریم ان‌شاء الله موفّق باشید. بنده همچنان معتقدم کشور ما کشور هفتاد و پنج میلیونی نیست، کشور ما کشور صد و پنجاه میلیونی [است] ، حالا ما دستِ کم را گرفتیم گفتیم صد و پنجاه میلیون؛ بیشتر هم میشود گفت.

لپ‌تاپ انتحاری ابزار تازه طالبان+عکس

پلیس «قندهار» افغانستان از دستگیری فردی خبر داد که قصد داشت با استفاده از مواد منفجره جاسازی شده در لپ‌تاپ حمله انتحاری انجام دهد.

۴ سناریوی تدوین شده برای پرداخت یارانه نقدی

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به آخرین وضعیت پرداخت یارانه نقدی اشاره کرد و گفت: در حال حاضر ۴ سناریو برای پرداخت یارانه نقدی تدوین شده است که به زودی یکی از این سناریوها اجرا خواهد شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.