احمدی‌روشن به‌خاطر ظاهر حزب‌اللهی در گزینش رد شد

معتقد بود بالاخره روزی تعلیق پایان خواهد یافت، باید برای آن موقع آماده باشیم تا عقب افتادگی را جبران کنیم و سریع فرآیند رشد خود را طی کنیم، برای این کار باید از الآن تلاش کرد. او مدام اسناد را مطالعه، بررسی و تکمیل می کرد، البته در این فعالیت ها از دست سنگ اندازی ها هم در امان نبود، حتی میز کار شهید احمدی روشن را از او گرفتند و او مجبور بود روی سیستم گرمایشی بنشیند و کار کند.

سوریه ۱۰۰۰ روز جنگ را چگونه گذراند

آوارگان سوری، با سرعتی غیر قابل باور در حال افزایش هستند. اگر این فرایند هم چنان ادامه پیدا کند، تا انتهای سال ۲۰۱۳, آوارگان سوری بزرگ‌ترین جمعیت آوارگان جهان در دوره معاصر را تشکیل می‌دهند. در نیمه اول سال ۲۰۱۳ میلادی، ۸ درصد از جمعیت سوریه کاسته شده و بیش از یک سوم مردم سوریه آواره شده‌اند.

این دولت وابستگی به خارج را تشدید می‌کند

در حالیکه در جوامع سرمایه‌داری اروپا و امریکا هر سال لیست اسامی میلیاردها و چگونگی به دست آوردن این ثروت در مطبوعات برای اطلاع عام منتشر می‌گردد، در جامعه ما ساختار اقتصادی و اجتماعی بخش خصوصی و چگونگی دست‌یابی آنها بدان ثروت مخفی مانده است و مخفی می‌ماند. کشف چرایی این مسئله، بسیار مهم است. همچنان‌که درباره فرار سرمایه از ایران هم مطلبی منتشر نمی‌شود.

تناقض‌گویی‌ وزیران دولت‌راستگویان ادامه دارد

وزیر اقتصاد با رد اظهارات وزیر مسکن و شهرسازی مبنی بر ورشکستگی بانک مسکن به واسطه طرح مسکن مهر گفت: اگر چه مسکن مهر با انتقاداتی مواجه است ولی عملکرد بانک مسکن در این زمینه موفق آمیز بوده و حتی درگیر شدن این بانک به سودآورتر شدن این بانک کمک کرده است.

جمع‌آوری کمک‌های مردمی به سوریه در یوم‌الله ۹ دی

همگام با گرامیداشت یوم الله 9 دی ماه، سالروز خروش قهرمانانه ملت ایران علیه فتنه و فتنه گران، صندوق های جمع آوری کمک های مردمی برای آوارگان سوری نیز با استقبال بی نظیر مردم روبرو گشت.

بازگشت بی‌سروصدای موسویان به تهران

حسین موسویان عضو اسبق تیم مذاکره کننده هسته‌ای ایران با اشاره به بازگشت خود به کشور، گفت: برای عیادت مادرم به تهران بازگشته‌ام و مدت ۲ هفته در ایران خواهم بود.

نظرات‌پلاسی زاکانی درپی بازداشت بابک‌زنجانی

خبر دستگیری بابک زنجانی مجدداً بارقه های امید مبارزه بی اغماض با مفاسد اقتصادی را در اذهان روشن ساخت و کم تحرکی مسوولان کشور در برخورد با عناصر سودجو را اندکی جبران نمود.

نصرالله چهره سال ۲۰۱۳ لبنان شد

لبنانی‌ها با شرکت در رأی گیری یک برنامه تلویزیونی در شبکه «ال بی سی» سید حسن نصر الله رهبر حزب الله را به عنوان شخصیت سال 2013 انتخاب کردند.

جک استراو 16دی به تهران می‌آید

مایندگان پارلمان انگلیس قرار است هفته آینده از ایران دیدار کنند تا بتوانند مقدمات دیدار نمایندگان مجلس ایران از انگلیس را فراهم کنند؛ گامی که هدفش ارتقاء روابط میان دو کشور است. بر اساس این گزارش، بعد از قطع روابط دیپلماتیک مستقیم انگلیس با ایران به دنبال ماجرای حمله به سفارت این کشور در تهران، […]

حضور احمدی‌نژاد در تشييع شهدا

عزاداران تهرانی پیکر پاک و مطهر 5 شهید گمنام دفاع مقدس را از میدان سپاه تهران تا میدان امام حسین(ع) تشییع کردند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.