طنز: نامه «اعتدال‌آبادی» به اوباما

به امید خدا بچه ها در بخش‌های مختلف اعم از خاطره‌گویی و غیره فعال هستند تا ان شاءالله هر چه سریعتر این فراق به پایان برسد. به فابیوس جان به بچه‌های پژو بسپار خودروها را بدون قالپاق بفرستند ایران; قصد داریم دانشمندان هسته‌ای را در این صنعت به کار بگیریم تا به خودکفایی برسیم. چه فرقی دارد، کار هر دو چرخیدن است دیگر.

هم‌صدایی نوری‌زاد با توهین‌کنندگان به اسلام

محمد نوری‌زاد در پاسخ به کامنت نوشت «سلام روزبه گرامی. آخرین سنگر که نه، اولین سنگر حذف اسلام و هر اعتقاد زمینی و آسمانی از مقدرات کشور است. اسلام و هرچه که هست، به درون افراد کار دارد و اگر به عرصهٔ اجتماع آید لاجرم به مفسده در می‌افتد و بیش و پیش از دیگران خودش را ضایع می‌کند.»

صداقت آمریکایی ۲ منتشر شد +دانلود

در این چند وقت که بحث مذاکرات آمریکایی‌ها با جمهوری اسلامی ایران داغ شده است هر روز شاهد نشان دادن چنگ و دندان پوک و پوشالی آمریکا با ادبیات مضحک «همه گزینه ها روی میز است» هستیم.

مشمولان واقعی محروم از سبد کالایی

با این عمل اینها به وضوح روشن است که دولتیها هیچ اطلاع درستی از وضعیت معیشت جامعه و مردم ندارند ای کاش مسئله فقط همین سبد کالا بود که یک دفعه از خیرش میگذشتیم. مسئله اینست با این اطلاعات غلط این دولت چگونه میخواهد برای مردم برنامه ریزی کند؟! دولتی که افراد غنی یا فقیر جامعه و همچنین بیکاران و دارندگان شغلهای کاذب را بدرستی نمی شناسد ویا نمی خواهد بشناسد چطور به این دولت امیدوار باشیم.

لحظه‌های انقلاب روایت انقلابی‌گری نویسنده

«لحظه‌هاي انقلاب» با تسلط تاريخي دقيقي نوشته‌شده که در آن گرماگرم مبارزه عجيب به نظر مي‌رسد. نويسنده از هر فرصتي براي برگشت به گذشته استفاده مي‌کند و بارها به مسير طولاني مبارزهء مردم ايران نظر مي‌افکند. از تحريم تنباکو تا بيست و هشت مرداد را به دفعات مرور مي‌کند و اشتباهات قبلي را برمي‌شمرد و از نهايت دل آرزو مي‌کند که اين بار آن اشتباهات تکرار نشوند.

17 درصد ماموران ناجا اضافه وزن دارند

حمدی‌مقدم گفت: نیروهای رزمی از زمان اجرای این طرح حداقل پنج کیلو از وزن خود را کم کرده‌اند اما او نیز آماری از میزان اضافه وزن مامورانش به میان نیاورد تا این که حالا پس از گذشت تقریبا یک سال از اجرای این طرح سردار دکتر مجیدی – رئیس بهداری ناجا می‌گوید که این سازمان طرح سنجش BMI (تناسب قد و وزن) ماموران را انجام داده است و نتایج آن را برای فرماندهی ناجا بیان کرده است.حمدی‌مقدم گفت: نیروهای رزمی از زمان اجرای این طرح حداقل پنج کیلو از وزن خود را کم کرده‌اند اما او نیز آماری از میزان اضافه وزن مامورانش به میان نیاورد تا این که حالا پس از گذشت تقریبا یک سال از اجرای این طرح سردار دکتر مجیدی – رئیس بهداری ناجا می‌گوید که این سازمان طرح سنجش BMI (تناسب قد و وزن) ماموران را انجام داده است و نتایج آن را برای فرماندهی ناجا بیان کرده است.

کتاب فردا ناشر برگزیده کتاب سال حوزه

دو عنوان از کتاب‌های مؤسسه «نشر کتاب فردا» در «پانزدهمین همایش کتاب سال حوزه» رتبه برگزیده و تحسین‌شده را به دست آورده‌اند، و به همین دلیل، این انتشارات، مفتخر به کسب رتبة «ناشر برگزیده» شد. کتاب «جهان‌های اجتماعی» اثر حجت الاسلام والمسلمین «حمید پارسانیا» به عنوان اثر برگزیده و کتاب «احکام حکومتی» اثر حجت الاسلام […]

پاسخ یاوه گویی‌های دشمنان را باید داد

اوباما اخیرا گفته است که ایران به دلیل اینکه تحریم‌ها و فشارها تاثیرگذار بوده حاضر به نشستن پای میز مذاکره شده است که باید پاسخ اینگونه سخنان را داد.

عکس: واکنش ولایتی به رفتار غیردیپلماتیک کوفی عنان

کوفی عنان هنگام دست دادن با ولایتی، دست چپ خودش را در جیب خود کرده و علی اکبر ولایتی هم در پاسخ، بلافاصله دست چپش را در جیب می‌کند و لبخند می‌زند تا اقدام خارج از عرف عنان، بی‌پاسخ نماند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.