طرحی جدید برای ترویج بی‌حجابی

هنوز مدت زمان زیادی از ترویج نوع نابه‌هنجاری از پوشش بانوان، معروف به ساپورت نگذشته است که این بار در خیابان‌های شهر تهران، شاهد گسترش آرام و بی‌سروصدای نوعی دیگر از بی‌حجابی هستیم.

جنتی:‌ با عوامل مستند برخورد قضایی کنید

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره انتشار فیلم «من روحانی هستم» گفت: این فیلم یک توهین آشکار به شخص رییس جمهور است و دستگاه قضایی باید با عوامل آن برخورد کند.

محققان شریف مشکل ترمز مترو را حل کردند

متوقف کردن قطار‌های مترو تهران که در ساعات شلوغی، بیش از ۲۰ تن وزن دارند، یک چالش جدی را پیش پای پژوهشگران دانشگاه صنعتی شریف گذاشت اما آنها سرانجام توانستند با طرح جدیدی از مقاومت‌های سقفی مورد استفاده در ترمزهای الکتریکی این قطارها، مشکل از بین رفتن سریع این مقامت‌ها را در متروی تهران حل کنند.

عرضه منتخب فیلم‌های عمار در نمایشگاه کتاب

دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم عمار امسال هم مانند سال گذشته در بخش جانبی نمایشگاه بین‌المللی کتاب حضور دارد و مجموعه منتخبی از فیلم‌های خود را به فروش می‌رساند.

عکس:جلیلی درنمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی

بازدید دکتر سعید جلیلی از دومین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران در نمایشگاه بین المللی تهران.

ثریا به راهکارهای عبور از تحریم می‌پردازد

برنامه ثریا امشب با موضوع عبور از تحریم و و توجه به پیشرفت درون زا با بررسی چگونگی استقلال کشور از نفت و عدم وابستگی به ارز به روی آنتن خواهد رفت.

آغازی بر پایان افسانه آزادی منتقدان

روزنامه های زنجیره‌ای آنچنان احساس خطر می کنند که بی هیچ ملاحظه ای تمام گزینه های زیر و روی میزشان را به کار می‌اندازند. زمزمه های جدید شنیده می‌شود، برای اولین بار شنیده می‌شود که برای یک مستند سخن از مجوز ساخت به میان ‌می آید. حتی اقدام قضایی نیز در دستور کار قرار می‌گیرد و وعده شکایت از سازندگان مستند از سوی مدیران وزات ارشاد دولت تدبیر و امید مطرح می‌شود.

برخی اعمال مستحبی ماه رجب

پس از ماه‌ها انتظار، ماه بزرگ خدا ماه «رجب المرجب» از راه رسید، ماهی که عرفا و اولیای الهی آن را مقدمه حضور و درک ماه رمضان می‌دانند، ماهی که با خود نسیم رحمت الهی را برای بندگان درگاهش به ارمغان می‌آورد و رحمت نازله باری تعالی چون قطرات باران بر روی زمینیان می‌‌بارد و بی‌جهت نیست که رجب را «ماه أصَبّ» می‌نامند.

نسخهٔ ۳ «ویراستیار» منتشر شد +دانلود

نسخهٔ سوم ویراستیار منتشر شد. در مقایسه با نسخهٔ پیشین (نسخهٔ ۲٫۵٫۴)، در این نسخه بازبینی‌ها و اصلاحات اساسی انجام شده و کامل‌ترین نگارش ویراستیار تا امروز است.

هرجا روی پای خود ایستادیم تحریم‌ها را برداشتند

رهبر انقلاب، تکیه بر شرکتها و مجموعه های دانش بنیان را از دیگر ارکان اقتصاد مقاومتی برشمردند و با اشاره به ضرورت حمایت دولت از این مجموعه ها افزودند: پیشرفتها نباید انسان را قانع و متوقف کند بلکه باید مشوق پیشرفتهای بیشتر و طی کردن راههای نرفته و میان بر شود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.