مستند سرود آمریکا ننگ به نیرنگ تو، ساخته شد

یکی از آثار بی‌مثال تاریخ هنر انقلاب اسلامی، سرود «امریکا، ننگ به نیرنگ تو» است که هنوز هم زنده و جریان ساز است. این سرود مهم و راهبردی، اگرچه در واکنش به نیرنگ‌بازی‌های مداوم امریکا در سال‌های نخست انقلاب ساخته شد، اما شعر، ملودی و اجرای بی‌نظیرش، آن را به ورد عمومی ملت ایران تبدیل کرد.

طنز: درخواست جدید ۵+۱ از ایران

غنی سازی اورانیوم را بی خیال شدیم،
رشد والیبالتون رو هر چه زودتر متوقف کنید.

وحدت‌اسلامی موضوع ویژه این شماره خیمه

یکصد و ششمین شماره ماهنامه خیمه – نشریه هیئت ها و مجالس مذهبی – با موضوع وحدت ویژه ماه مبارک رمضان منتشر شد.

برادر سفیر کودکان! برای بوسنی جان دادیم

کمپوت و کنسرو همان چیزی است که سفیران صلح و کودک و مبارزه با تجاوز و…همچون آنجلیناجولی و جورج کلونی و شاید بعضی اشخاص داخلی به سودان جنوبی و سومالی و ساحل عاج می برند. کنسرو آن است که گاه آمریکا هم با هواپیما بر مناطقی که خود ویران می کند فرو می ریزد.

تشکیل خلافت از سوی داعش به چه معناست؟

بر اساس ادعای داعش، بیعت با خلیفه بر هر مسلمانی واجب است و کسی که ازآن سرباز بزند مجرم است و مجازات می‌شود و این همان چیزی است که العدنانی در سخنان خود اعلام کرد و گفت که شما را انسجام در این مورد فرا می‌خوانم و هر کس سرباز زند سرش از بدن جدا خواهد شد. اما مراد از خلافت اسلامی مورد ادعای داعش چیست؟ یکی از شیوخ سلفی در این خصوص اعلام کرد که منظور یکی شدن مرزهای کشورهای اسلامی و نظام اقتصای مشترک با پول واحد است.

اپیدمی چشم بادامی در تلویزیون!

سطحی گرایی و عوام زدگی سریال‌های کره‌ای، سطح سلیقه مخاطب را به شدت کاهش می‌دهد و باعث تغییر ذائقه او می‌شود. این سریال‌های عامه پسند با تحریک احساسات مخاطب، وی را مشتاق پیگیری آن می‌کنند و با ارائه چند پیام و مفهوم دم دستی می‌خواهند خودشان را صاحب محتوایی ارزشمند و قابل توجه معرفی کنند.

نوشیدنی‌های سنتی برای کاهش تشنگی

به گفته وی در بین عرقیات سنتی، تنها کاسنی خاصیت خنک کنندگی بدن را دارد، از این رو پیشنهاد می شود نوشیدنی هایی مانند خاکشیر را با کمی کاسنی و گلاب مخلوط و سپس استفاده کرد. همچنین اضافه کردن سکنجبین به خاکشیر نیز می تواند به رفع عطش کمک کند.

حساب داعش از مسلمانان جداست

برادران اهل سنت، نور چشم ما هستند. هموطن ما هستند. عزیزان ما هستند. در همین گنبد کاووس، سال هاست که برادران سنی و شیعه در کنار هم زندگی می کنند. اعتقادات این عزیزان مورد احترام ماست. اعتقادات ما مورد احترام آن هاست. چقدر ما دیدیم که برادران اهل سنت ما در گنبد کاووس، در سیستان، در کردستان در مجالس امام حسین (ع) شرکت می کنند؟ چطور دارد دیگ آش امام حسین (ع) را هم می زند.

شرکتداری‌بانک‌ها، چالشی در اقتصاد ایران

دستور رئیس جمهور به بانک‌ها پیرامون واگذاری دارائی های خود و خودداری از ارائه تسهیلات به بانک‌ها، موجب شد تا بار دیگر شرکتداری بانک‌ها به عنوان آسیب جدی نظام بانکی در فضای رسانه ای مطرح شود.

کاریکاتور: جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان رژیم صهیونیستی حملات متعددی را به غزه آغاز کرده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.