مسدود شدن حساب مساجد در بانک انگلیسی

شرکت خدمات مالی و بانکداری چندملیتی بریتانیا (HSBC) تصمیم به مسدود کردن حساب‌های مالی متعلق به تعدادی از مساجد، گروه‌های مسلمانان و خیریه‌های محلی گرفت.

چرا عکس نوه رهبرى از خبرگزارى‌ها حذف شد؟

فرزندان ره بر اما نه تنها در طول اين 25 سال (و يا بهتر بگوييم 35 سال پس از انقلاب) وارد هيچگونه فعاليت اقتصادى نشدند بلکه حتى از حضور در مجامع عمومى و کذا رسانه اى شدن هم پرهيز داشته اند. براى همين هم هست که اگر جستجويى در همين دنياى مجازى کنيم، به جز چند تصوير محدود چيز ديگرى از آنها يافت نمى شود.

«عصر شعر» مشهدی‌ها در حمایت از غزه فلسطین

کاظمی نگاه فرا وطنی و ارتباط شعر شاعران عرب زبان و پارسی به وسیله ی ترجمه های خوب صورت گرفته ی شعر شاعران به عربی و فارسی را از برکات انقلاب اسلامی ایران دانست.وی همچنین سبقه ی فراملی و پیوند با وقایع صدر اسلام را در شعر های دفاع مقدس و انقلاب از نکات مثبت ادبیات پایداری بعد از انقلاب عنوان کرد.

عکس: خداحافظ رفیق!

انبوهی از تصاویر دلخراش و کودکان قطعه قطعه شده در غزه که حاصل رفتار وحشیانه صهیونیست‌هاست،‌در فضای مجازی منتشر شده است اما رسانه‌هایی مانند بی‌بی‌سی و صدای آمریکا اصرار به سانسور کردن اشک‌های کودکان معصوم فلسطینی دارند تا قاتلان آنها را مظلوم این معرکه معرفی کنند.

سران عرب به جای نصیحت کردن خفه شوند

پیام ما به برادران عرب، این است که ساکت شوید و نصیحت هایتان را برای خودتان نگه دارید. اگر نمی خواهید در سنگر شهدا و مدافعان شرافت و عزت فلسطینی و سنگر دفاع از غزه در برابر تجاوز کشنده و وحشیانۀ صهیونیستی بایستید، بدانید که مردم غزه انتظاری از آن ها ندارند جز این که شرشان را کم کنند، چرا که مرا به خیر تو امید نیست، شر مرسان!

زمین و آسمان و دریا باید برای صهیونیست‌ها تبدیل به جهنم شود

ما تأکید می کنیم که در اصرار برای پیروزی مقاومت و بالابردن آن تا پیروزی ادامه خواهیم داد تا اینکه زمین و آسمان و دریا برای صهیونیست ها تبدیل به جهنم شود و قاتلان و مزدوران بدانند که حتی یک لحظه هم از دفاع از مقاومت، حمایت آن و پشتیبانی ملت فلسطین دست برنخواهیم داشت و تردیدی در این امر نخواهیم کرد.

نامه عاشقانه شهید ستاری به همسرش

همسر شهید ستاری می‌گوید: اولين سالگرد ازدواج‌مان، منصور يك نامه به من داد. ساده و زيبا و محبت‌آميز بود. نوشته بود…

بی عدالتی در حق فیلمی با موضوع امام علی

احمد گرشاسبی کارگردان فیلم «اینجا شهر دیگری است» که با موضوع ضربت خوردن حضرت علی (ع) اکرانی محدود شده است، از رفتارهای تبعیض آمیز مسئولان سینمایی کشور با این فیلم از زمان تولید تا اکران می گوید و از بی مهری ها و بی عدالتی هایی که در حق این فیلم تاریخی – مذهبی شده است، گله می کند.

چینی ها فیلم رقیب «آواتار» را می سازند

کمپانی چاینیز سنچوری میدیا واقع در پکن نقشه‌هایش برای ساخت فیلمی حماسی بر اساس داستان‌های فولکلور چینی را آشکار کرد که تا آخر سال 2016 به پرده‌های بزرگ می‌رسد.

رحیم‌صفوی:هاشمی‌به‌فکر‌قدرت‌بعد از امام بود

رحیم صفوی گفت: رهبری سیاسی جنگ، یعنی آقای هاشــمی، با حضرت امام و رهبری نظامی جنگ هماهنگ نبود. به نظر من، آقای هاشمی به فکر قدرت بعد از امام بود و می‌خواست بعد از امام کشــور را اداره کند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.