یکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹

نگاهی به کودک در مساجد

این ماهنامه که همچون گذشته از چهار بخش منبر، رواق، محراب و شبستان تشکیل شده است، در اولین بخش با مطلبی از خاطرات کودکی مقام معظم رهبری آغاز شده است و با بررسی موضوعاتی چون مهارت شادی بخشی در سخنرانی و حکمت و آثار قربانی، و ارائه فیش منبر درباره بی برکتی مال حرام و فیش روضه به مناسبت شهادت حضرت امام محمد باقر(ع)، و حضرت مسلم بن عقیل(ع) ادامه یافته است.

کاریکاتور: داعش فرزند عمو سام

«دومینیک دوویلپن» نخست‌وزیر سابق فرانسه در اظهاراتی «داعش» را زاده غرب دانست و اعلام کرد اقدام نظامی تنها موجب تقویت تروریسم می‌شود و آن را ریشه‌کن نمی‌کند.

شعری برای شهیدان از مولوی

کجایید ای شهیدان خدایی | بلاجویان دشت کربلایی || کجایید ای سبک روحان عاشق | پرنده‌تر ز مرغان هوایی

همایش سنگرسازان بی‎سنگر برگزار شد

رئیس سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان گفت: این سازمان افتخار دارد که 27 شهید را در عرصه نبرد با دشمن به این انقلاب تقدیم کرده است.

تحریم‌ها با مدیریت جهادی خنثی می‌شوند

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان قزوین گفت: همه عزت خود را مدیون ایستادگی شهدا در برابر زورگویان هستیم.

روایت زندگی شهید تندگویان در«وزیر نفت منم»

کتاب “وزیر نفت منم” روایتی داستانی از زندگی مهندس شهید محمد جواد تندگویان در نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس به فروش می‌رسد.

فیلتر وایبر، واتس اپ و… لغو می‌شود؟

طی هفته‌های گذشته معاون قوه قضاییه ادامه فعالیت نرم‌افزارهای موبایلی را به تامین نظارت بر روی این شبکه‌ها منوط کرد. حال گفته می‌شود سامانه‌هایی برای فیلترینگ هوشمند آماده شده است.

شرایط ورود اپراتور چهارم تلفن همراه

معاون بررسیهای فنی و صدور پروانه رگولاتوری از بررسی و مطالعه ورود اپراتور چهارم تلفن همراه و تدوین اصول حاکم بر مجوز اپراتورهای مجازی تلفن همراه (MVNO) با همکاری پژوهشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات و با استفاده از مشاوران داخلی و خارجی خبر داد.

چرا «ناصر خسرو» جمع نمی‌شود؟

مدیرکل نظارت بر دارو و مواد مخدر وزارت بهداشت علت ایجاد بازارهای غیررسمی دارو نظیر «ناصرخسرو» و همچنین برنامه‌های سازمان غذا و دارو جهت جمع‌آوری آن را تشریح کرد.

پلمپ چاه‌های غیرمجاز آب شرب

استاندار تهران گفت: برخورد با چاه‌های غیرمجاز صد درصد پیگیری می‌شود و چاه‌های غیرمجازی که برای آب شرب مناسب هستند یا باید برای استفاده شرب تبدیل شوند و یا در صورت قابل استفاده نبودن، پلمپ شوند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.