رونمایی از تیتراژ جدید ثریا با صدای حامد زمانی

در برنامه امشب ثریا که با موضوع بررسی ابعاد تحریم های چندین ساله علیه کشورمان تیتراز چدید برنامه ثریا نیز با صدای حامد زمانی رونمایی می شود.

4.1 میلیارد دلار را برداشتند ولی پس دادند

بانک مرکزی مبلغ مزبور را در تاریخ ۱۷/۳/۲۰۱۴ (۲۶/۱۲/۱۳۹۲) از حساب‌های صندوق توسعه ملی برداشت و با توجه به پیگیری‌های به‌عمل‌آمده متعاقباً در پایان فروردین‌ماه ۱۳۹۳ با تنظیم سند اصلاحی وجوه برداشت‌شده را به تاریخ روز برداشت به حساب‌های ارزی صندوق توسعه ملی واریز نموده است.

برنامه جشنواره عمار در سینما فلسطین

در فاصله یک روز مانده به اکران آثار جشنواره در سینما فلسطین تهران، جزئیات زمان بندی برنامه های سینما فلسطین اعلام شد. بر همین اساس، برنامه های جشنواره همه روزه از ساعت 10 صبح آغاز شده و تا ساعت 22:45 شب ادامه خواهد داشت. شایان ذکر است همه مردم و رسانه ها می توانند از […]

پوستر: پاسداشت ده‌نمکی، شجاعی‌طباطبایی و آهنگران

پوسترهای پاسداشت مسعود ده‌نمکی، مسعود شجاعی طباطبایی و حاج صادق آهنگران که پیش از این در سومین نشست خبری جشنواره فیلم عمار در مسجد جامع خرمشهر رونمایی شده بود را منتشر کرد.

امروز دیگر جلسات لعن خصوصی معنا ندارد

اختلاف بین مسلمانان، عذاب الهی است. باید برای اثبات حقانیت شیعه جدال احسن و گفت و گو انجام شود. زمانی که فردی یهودی از حضرت امیرالمومنین(علیهم السلام) در مورد اختلاف بین مسلمانان سوال کرد حضرت جواب او را با این پرسش داد که چرا شما یهودیان هنوز پاهایتان از عبور از دریا خشک نشده بود به بت پرستی رو آوردید؟ حضرت هرگز اختلافات را پیش دشمن بازگو نمی کرد. حال این عده ای که در زمین دشمنان اسلام، اختلاف افکنی می کنند چه توجیهی دارند؟

عکس: هوایی که اصفهانی‌ها تنفس می‌کنند

روزهای زیادی در طی ماه گذشته شاخص آلودگی هوای اصفهان به مرز هشدار و ناسالم برای عموم رسیده است. آلودگی هوای اصفهان به حدی رسیده که تنها چند ساعت پس از بارش باران و وزش باد که باعث کاهش مواد آلاینده می شود، دوباره هوای اصفهان سریعا به وضعیت قبلی و آلوده خود باز می گردد و این ناشی از شدت آلودگی و حضور مواد آلاینده در آسمان اصفهان می باشد.

حماس از محمود عباس انتقاد کرد

حماس از محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین به خاطر شکست طرحش در شورای امنیت سازمان ملل انتقاد کرد.

جنجال جذب کارگران یهودی در عربستان

انتشار خبر موافقت مقامات عربستانی با جذب کارگران یهودی، در شبکه‌های اجتماعی اینترنتی، جنجالی به راه انداخت.

عکس: بزرگداشت حماسه ۹دی در شیراز

آیین بزرگداشت حماسه نه دی روز گذشته در شیراز با حضور انبوه مردم ولایت‌مدار سومین حرم اهل‌‌بیت(ع) و با سخنرانی دکتر سعید جلیلی برگزار شد.

زنان دست‌فروش آسیب‌دیده اجتماعی هستند

تکلیف زنانی که همسران بیکار دارند ٰهمسران معتاد دارند و یا همسران آنها در زندان هستند چیست؟

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.