پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹

تمرین مقابله با خرابکاری احتمالی در فردو

طرح تمرین مقابله با هرگونه خرابکاری احتمالی با نام مرصاد شامگاه 10 بهمن‌ماه جاری مصادف با میلاد فرخنده عالم آل محمد(ص)، حضرت امام حسن عسگری(ع) بدون اعلان قبلی در سایت غنی‌سازی فردو(شهید علیمحمدی) با موفقیت برگزار شد.

خدمت مصر به رژیم صهیونیستی

جنبش حماس اعلام کرد که اقدام دستگاه قضایی مصر مبنی بر درج نام گردانهای القسام شاخه نظامی این جنبش در فهرست گروه‌های تروریستی مصر، خدمت به اسرائیل است.

برنامه ویژه ساواک برای ورود امام + اسناد

شاه که از ایران رفت، حرف و حدیث‌ها درباره ورود امام به ایران بالا گرفت. این تصمیم امام به گوش بختیار و ساواک هم رسیده بود. عوامل رژیم شاه شایعات مربوط به ورود امام را می‌شنیدند و برای مقامات بالادستشان درباره آن می‌نوشتند.

تلاش برای ماندن نیروهای‌سعودی در بحرین

رژیم آل خلیفه برای حفظ حاکمیت خود با توجه به تداوم انقلاب ملت بحرین، می کوشد تا حضور نیروهای چند ملیتی موسوم به سپر جزیره در این کشور همچنان ادامه داشته باشد.

۱۱ راهکار برای مقاومتی کردن اقتصاد ایران

عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق(ع) با برشمردن ۱۱ راهکار برای مقاومتی کردن اقتصاد کشور کارکرد تحریم‌ها را ۴ سال دانست و گفت: اگر تحریم‌ها به‌مدت ۴ سال تحمل شود همان تحریم‌ها تبدیل به فایده می‌شوند و در اقتصاد مزیت داخلی خلق می‌کنند.

تپش فقر در سرزمین عربستان

به دنبال اصرار عربستان بر ثابت نگه‌داشتن سطح تولید نفت کشورهای اوپک، قیمت نفت به پایین‌ترین میزان خود در پنج سال اخیر رسیده است. از طرفی شورای وزیران عربستان اعلام کرد دولت این کشور در سال 2015، مبلغ 145میلیارد ریال، معادل 38 میلیارد دلار امریکا کسری بودجه خواهد داشت و برای جبران آن قصد دارد از حساب ذخیره ارزی خود که تنها هشت ماه از افتتاح آن می‌گذرد برداشت کند.

بخشش اضافه‌خدمت مشمولان‌غایب تا ۲۲بهمن

جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا با اعلام جزئیات غیبت توجیه پذیر از سربازی از بخشش اضافه خدمت تمامی مشمولان غایب تا 22 بهمن خبر داد.

لایحه بودجه 26 بهمن در صحن علنی مجلس

عضو هیأت رییسه مجلس شورای اسلامی از آغاز بررسی لایحه بودجه سال 94 کشور در جلسه علنی مجلس پس از پایان دهه فجر خبر داد.

تصویر پیشرفت‌های کشور در «راه»

تهیه کننده برنامه «راه» گفت: برای تولید این برنامه تنها به حوزه‌های علمی و فناورانه بسنده نکردیم و به دنیای ورزش هم سر زدیم.

پخش مستند «جستجوگر» از شبکه افق سیما

این قسمت از مستند «جستجوگر» داستان قتل نژادپرستانه بیژن ابراهیمی، ایرانی مقیم انگلیس است که تنها به دلیل یک مشاجره لفظی با همسایگان در شهر بریستول به روشی وحشیانه سوزانده می‌شود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.