اسرار شعبده‌بازی‌های کریس انجل

میان شعبده‌بازان «کریس انجل»، با تلفیق برنامه‌های ابتکاری اساتید پیش از خود همچون «دیوید کاپرفیلد» با ذوق و ابتکار خود در مدتی کوتاه به شهرت رسید. در واقع هوش و استعداد کریس از یک سو و نمایش‌های مسحورکننده او در برابر دوربین‌های شبکه‌های بین‌المللی از سوی دیگر کافی بود تا نام وی در فهرست مشهورترین شعبده‌بازان جهان قرار گیرد و موجی از هیجان را به مخاطبانش هدیه دهد.

کاریکاتور: حمله داعش به تاریخ هنر

گروه تروریستی داعش، ویدیویی را منتشر کرد که در آن چگونگی تخریب مجسمه های تاریخی در موزه نینوا در شهر موصل به تصویر کشیده شد.

تعویق سفر اشرف غنی به ایران

در پی وقوع بهمن در افغانستان که دهها قربانی گرفت، اشرف غنی رئیس جمهور این کشور ضمن اعلام تعویق سفر خود به ایران، همه مردم کشورش را به همبستگی فراخواند.

نوروز را فاطمی برگزار می‌کنیم

در روز شهادت صدیقه طاهره(س) که ایران اسلامی غرق ماتم و اندوه است با برگزاری مراسم ویژه و تجمع هیأت ها و تکریم و پذیرایی از عزاداران فاطمی، یاد و ذکر آن اسوهً عظمی را در فضای عمومی کشور زنده می‌کنیم.

لبنیاتی‌ها قیمت‌ها را پایین نیاوردند

در حالی که سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان به صنایع لبنی اولتیماتوم داده که تا امروز – 9 اسفند – مهلت دارند قیمت‌های افزایش یافته محصولات‌شان را به حالت قبل برگردانند، لبنیاتی‌ها محصولات تولیدی امروز خود را با همان قیمت‌های جدید و افزایش یافته روانه بازار کردند.

رحیمی یک هفته به مرخصی رفت

به محمدرضا رحیمی یک هفته مرخصی اعطا شد.

۲۰رمان برترسال ۹۲ معرفی شد

هیئت داوران چهاردهیمن جشنواره کتاب سال شهید غنی پور ۲۰ رمان برتر سال ۹۲ را معرفی کرد.

تقلب در انتخابات یک حزب اصلاح‌طلب

در روند انتخابات شورای مرکزی حزب اراده ملت تعرفه‌های اضافی به صندوق‌ها واریز شده است به عبارت دیگر برخی از اعضا بیش از یک تعرفه در دست داشته‌ و این تعرفه‌ها را به صورت تکراری واریز کرده‌اند.

به‌جای تکرار دروغ مراقب باشید کلاه‌گشاد ژنو تکرار نشود

به نظر می‎رسد تیم مذاکره کننده هسته‎ای، دولت، تیم رسانه‎ای دولت و حامیان سیاسی خط کنونی مذاکرات، بجای تلاش برای شمردن تعداد تذکرات داده شده به مذاکره کنندگان قبلی، بر مذاکرات فعلی متمرکز شوند و تلاش کنند تا کلاه گشادی همچون توافق ژنو بر سر مردم ایران نرود.

مهمترین دلایل گرایش افراد به دعانویسی

صالحی با اشاره به افزایش سن ازدواج در جامعه و استفاده رمالان و دعانویسان از این موضوع، یادآور شد: متاسفانه افزایش سن ازدواج در جامعه موجب اشاعه دعاهایی از سوی رمالان و دعانویسان در جامعه به نام دعای گشایش بخت شده است که هیچ‌گونه مشروعیتی نداشته و خرافه است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.