یکشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۹

مسابقات ابزاری است برای خدمت به قرآن

نماینده ایران در مسابقات بین‌المللی قرآن کویت با اشاره به اینکه کسب عنوان در مسابقات هدف اصلی هیچ‌یک از قاریان و حافظان کشور نیست گفت: مسابقات ابزاری برای خدمت به ساحت قرآن کریم است.

خواسته ملت لغو یکجا و یک‌مرحله‌ای تحریم‌هاست

تشکل‌های بسیجی ۸ دانشگاه بزرگ کشور اعلام کردند مهم‌ترین خواسته ملت ما در قبال توافق در مذاکرات این است که همه تحریم‌ها یک‌جا و در یک مرحله لغو شوند.

شعار سال به معنای عدم نقد دولت نیست

معاون سیاسی وزیر کشور با بیان اینکه همه ما باید تلاش کنیم نشاط سیاسی در کشور حاکم شود، گفت: لازم است بزرگان، نخبگان و صاحبان فکر و اندیشه وارد فعالیت‌های سیاسی شوند تا این نشاط سیاسی پررنگ‌تر شود.

اختلال موقت در جیمیل

تعدادی از کاربران خدمات پست الکترونیک جیمیل گوگل از اختلال و عدم امکان دسترسی به آن خبر داده‌اند.

مهلت قانونی آزادسازی سهام‌عدالت تا سال95

رئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت: بر اساس قانون تا سال 95 برای آزادسازی سهام عدالت زمان وجود دارد.

نرخ رسمی ارزهای عمده در ایران

نرخ ارزهای عمده خارجی در بازار رسمی و بانکی ایران برای معاملات روز سه‌شنبه ۱۱ فروردین ۹۴ اعلام شد که هر دلار ۲۸۰۸۵ ریال و هر یورو ۳۰۳۶۶ ریال است.

رویکردهای وزارت نیرو در سال ۹۴

قائم‌مقام وزیر نیرو با تشریح رویکردهای مهم این وزارت‌خانه در سال ۹۴، مذاکره برای اجرا و پیشبرد پروژه‌های صنعت آب و برق در ۱۸ کشور جهان و خدمات‌رسانی در بخش آب روستایی و توسعه انرژی‌های نو را از جمله این رویکردها اعلام کرد.

انفجار در مسیر زائران انفرادی کربلای معلی

مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت گفت: صبح امروز انفجاری در مسیر اتوبوس زائران انفرادی در شمال بغداد رخ داد که متأسفانه در این حادثه یک زائر ایرانی شهید و 9 نفر مجروح شدند.

۱۲فروردین بهترین زمان بازگشت از سفر

رئیس‌ پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا با بیان اینکه بهترین زمان برای بازگشت از سفرهای نوروزی روز ۱۲ فروردین است، گفت: در ورودی کلان‌شهرها محدودیت‌های خاصی را در روزهای پایانی تعطیلات اعمال خواهیم کرد.

رونمایی از مسکن اجتماعی در سال 94

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن اشاره به رضایتمندی رئیس جمهور از عملکرد بهزیستی در سال گذشته گفت: به زودی از مسکن اجتماعی رونمایی خواهد شد ضمن اینکه بهزیستی هم اکنون به محل گفتگوی اجتماعی تبدیل شده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.