عکس: شهیدی با بدن سالم تفحص شد

حسن شمشادی خبرنگار صدا و سیما با انتشار عکس زیر در صفحه ی شخصی خود نوشت: وَلَاتَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلُوا فِی سبیلِ اللّهِ أَمواتاً بَلْ أَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِمْ یرزقونَ. شهیدی که دیروزپیداشده . بدن این شهید تفحص کاملا سالم است . این شهید بزرگوار ، سید مجتبی صابری، اهل بهشهر استان مازندران است.

چه کسی کم‌حافظه است روحانی یا ظریف؟

ظریف سه روز پس از توافق لوزان، در برنامه نگاه یک در این باره گفت: چیزی بنام فکت شیت ایرانی وجود ندارد و وزارت خارجه چیزی را منتشر نکرده است .چند نفر از دوستان ما یک رشته دستاوردهایی را از این مذاکرات نوشتند.

اما علاوه بر ظریف دیگر اعضای تیم مذاکره کننده نیز تاکید کردند که از سوی ایران ، فکت شیت منتشر نشده اس

دو بهانه برای قدرشناسی مقام هنر و هنرمند

باید موسیقی متعهد را به سبد فرهنگی مردم باز گردانیم و این نیل جز با قدرشناسی اساتید برجسته این مسیر ممکن نیست. عرصه نوپای موسیقی جوان انقلاب بسیار نیازمند حمایت، توزیع و نقدمنصفانه است.

نظارت‎ها خطرناک‌ترین بخش بیانیه لوزان است

در دولت گذشته راکتور اراک در نزدیکی تکمیل شدن بود و قرار بود در سال جاری سوخت طبیعی به آن تزریق شود اما در ژنو برای این نیروگاه توقف موقت دادند و در لوزان گفتند قلب راکتور اراک باید نابود شود.

پيش فروش قبر ممنوع است

حداقل قيمت قبر در فاز ۲ رقمي معادل يك ميليون و ۵۰۰ هزار تومان تعيين شده و براي فاز يك كه قديمي‌ترين منطقه گورستان محسوب مي‌شود، حداقل قيمت ۱۷ ميليون تومان است. با تاكيد رئيس شوراي شهر تهران در جريان تصويب اين لايحه، پيش فروش قبر ممنوع است.

چرا رهبری به «تیم مذاکره کننده» اعتماد دارند؟

تیم وزارت خارجه یا هر تیم مذاکره کننده دیگر بدلیل قرار گرفتن در ساختار حاکمیت اسلامی و داشتن ماموریت و حکم قانونی از مقام مافوق (یعنی ریاست جمهوری) در جایگاهی حقوقی و شرعی قرار گرفته‌اند، زیرا خود رئیس جمهور مقامی حقوقی و شرعی است؛ لذا مشاهده می‌کنیم که مقام معظم رهبری در حیطه اختیارات آنها دخالت نمی‌کنند و اصطلاحا می‌فرمایند «من به آنها اعتماد دارم» اما این اعتماد تا زمانی است که آن بزرگواران از حدود قانونی و شرعی تجاوز نکنند لذا می‌فرمایند «البته چک سفید امضا هم به کسی نمی‌دهم»

با «فساد» چه نباید کرد؟!

گویا باید مبارزه‌ای با این نحو «مبارزه با فساد» را در دستور کار قرار داد. متاسفانه دولت‌ها چه اصلاح‌طلب، چه اصول‌گرا و چه اعتدالیون، اهتمام و عزم جدی برای مبارزه با فساد نداشته‌اند و عمدتا روش‌هایشان کارآمد نبوده است. چه دولت‌هایی که دائم در تریبون‌ها از لیست اسامی مفسدان درجیب‌مانده می‌گفتند و چه دولت‌هایی که فریاد دزد دزدشان بلند است.

عکس: حسن روحانی در تخت‌جمشید

حسن روحانی که برای سفر استانی به شیراز سفر کرده است با حضور در تخت جمشید از این بنای تاریخی بازدید کرد.

کلید حل مشکلات جامعه در اصلاح بانک‌ها است

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با انتقاد از اسراف در مراسم‌ها تصریح کرد:‌ گل‌باران حرم مطهر رضوی در ایام ولادت نوعی اسراف است که پول این همه گل را می‌توان خرج زندگی فقرا کرد.

پاسخ انصارالله به عربستان «قطعی» است

رفتارهای کودکانه محمدبن سلمان فرزند ملک سلمان باعث شد تا تصمیم‌های عجولانه‌ای گرفته شده و سعودی‌ها به‌صورت خطرناکی در یمن گرفتار شوند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.