چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۹

مداحی حاج محمود کریمی: قصد سازش نداریم با نصارا و یهود

من اویس قرنم، دل به دریا میزنم. اهل عالم بدونن، من هم اهل یمنم

انتخابات مجلس حرف های روحانی و تناقضات کابینه

ر اولین این اقدام ها روحانی در پیام نوروزی خود با بیانی کنایه دار از مجلسی حرف زده بود که در شان ملت باشد وی گفته بود: دست به دست هم دهیم، مجلسی را بسازیم که شایسته این ملت بزرگ ایران است

فیلم: همخوانی هزاران‌ بروجردی‌ با حامد زمانی

صدها نفر از جوانان و اقشار مختلف مردم بروجرد در آیین جشن ولادت حضرت علی اکبر(ع) در میدان غزه این شهر حضور یافتند. حامد زمانی خواننده جوان کشور در این آیین از ترانه حضرت علی اکبر(ع) برای نخستین بار با اجرای زنده رونمایی کرد که مورد استقبال پرشور جوانان قرار گرفت.

صداقت وزیر اصلاحات برابر شیطنت «آرمان»

مشاهده مي‌كنيد كه در همين سال‌هاي تحريم تعداد مقالات پژوهشگران ايراني در نشريه‌هاي معتبر بين‌المللي مثل ISI و… رو به افزايش بود. بطور كلي من معتقدم محدوديت‌هاي خيلي جدي در اين زمينه به وجود نيامد.

اکانت امام خمینی در اینستاگرام حذف شد

پرطرفدارترین حساب کاربری حضرت امام خمینی رحمه‌الله در فضای مجازی با بیش از ۱۰۰ هزار دنبال کننده در آستانه ۱۴ خرداد توسط اینستاگرام حذف شد.

هیچ گاه حقوق کمتر یا تکلیف بیشتر را نپذیرفتم

ما هم گفتیم یک بار برای همیشه هر چه مسأله دارید بدهید. ما اینها را حل می‌کنیم اما دوباره فردایش نباید بیایید بگویید یک مسأله دیگر داریم.اینها به این شش مسأله رسیدند. این شروع شد به حل کردن. در فاصله حدود شش ماه هر شش مسأله حل شد. آژانس برای تک تک اینها نامه داد که این مسائل از نظر من حل شده. جالب است که بدانید در ده اسفند هشتاد و شش مدیرکل وقت در گزارشش نوشت که این شش مسأله تمام شده است، اینها چهار روز بعد قطعنامه‌شان را صادر کردند. یعنی عوض این که حداقل بگذارند یک ماه بعد و دو ماه بعد.

دور جدید تحریم‌ها این بار برای پزشکان

گر چه آمریکا این بار پزشکان هدف تحریم خود قرار داده است اما پزشکی ایران خودکفا و بالنده است و سختگیریهای سیاسی و مغرضانه غربی‌ها خللی در پیشرفت و تعالی آن ایجاد نمی‌کند.

۳ درخواست مهدی هاشمی از دادگاه تجدیدنظر

علیزاده طباطبایی با بیان اینکه در لوایح تقدیمی خود به شعبه تجدیدنظر درخواست کارشناسی، استماع شهادت شهود و برگزاری علنی دادگاه را کردیم توضیح داد: در طول این سال ها اتهامات بسایری را به موکل من زدند و حتی سخنگوی قوه‌قضاییه مسایلی را مطرح کرده ولی ما دست ما برای پاسخ دادن بسته بوده است.

شهردار اصفهان پس از ده‌سال فعالیت برکنارشد

سقائیان نژاد شهردار اصفهان در جلسه امروز شورای شهر اصفهان با رای گیری از میان اعضا بعد از استیضاح، با رای ۱۴ عضو شورای شهر مبنی بر مخالفت با ادامه فعالیت وی برکنار شد.

آمارها از ازدواج موقت چه می‌گویند؟

اشاره به آمارهای توصیفی و زمینه‌ای ازدواج و طلاق از زبان مسئولین، بخشی از تلاش برای پیداکردن دلایل و علل این روندهای کاهشی و افزایشی است. روندهایی که لزوماً متأثر از دلایل زمینه‌ای نیستند. چندی پیش رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از کاهش درصد ازدواج و افزایش طلاق در سال ۹۳ نسبت به […]

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.