شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹

اصلاح‌طلبان حامی دولت به دنبال لاریجانی

یک نماینده اصلاح‌طلب مجلس گفت اصلاح‌طلبان حامی دولت، دنبال جذب امثال لاریجانی هستند.

رژیم کودک کش در گرداب خون سرخ یک نوزاد

«علی دوابشه» که ۲ سال بیشتر نداشت در حالی به همراه والدینش سعد و رهام و برادرش احمد چهار ساله دچار سوختگی درجه سوم شد که شهرک نشینان افراطی صهیونیست ابتدا به زبان عبری شعارهایی با مضمون انتقام خواهی از اعراب بر روی دیوار منزل این خانواده نوشتند و آنگاه بطری های آتشزا را به داخل منزل انداختند تا منزل بسوزد.

اوباما: پس از توافق، شرایط برای اقدام نظامی مناسب‌تر است

رئیس‌جمهور آمریکا در تماس با گروه‌های حامی توافق هسته‌ای، با وجود درخواست برای کمک به وی در برابر لابی قدرتمند مخالفان توافق، به تهدید نظامی ایران پرداخت و اتهامات گسترده‌ای به تهران نسبت داد.

بُرد ۳ بر ۲ در مذاکرات هسته‌ای منطقی نیست

ما متاسفانه در حال حاضر دو موضع‌گیری افراط و تفریط‌گونه در کشور داریم و هر دو فکر می‌کنند که عقلانیت و مصلحت یک طرف است و ایدئولوژی، مکتب و شرف ملی طرف دیگر در حالی که این گونه نیست و در مکتب اسلام و انقلاب اینها را در دو قطب مختلف تعریف نمی‌کنیم و اساسا جزئی از آرمان‌های انقلاب اسلامی همین مسئله مصالح و حقوق ملت است.

کشف یک هسته دیگر داعش در کویت

وزارت کشور کویت، یک ماه پس از انفجار تروریستی مسجد امام صادق -علیه‌السلام- از کشف یک گروه دیگر وابسته به گروه تروریستی داعش خبر داد.

دفاع وزیر دفاع اوباما از توافق هسته‌ای

وزیر دفاع آمریکا در جریان ادای توضیح در کمیته نیروهای مسلح سنای آمریکا عنوان داشت که توافق هسته‌ای با ایران یک توافق خوب است.

انتقاد مجدد مایکل مور از دولتمردان آمریکا

مايكل مور فيلمساز جنجالی و معترض آمريكايی فيلم جديدی را در سكوت خبری در انتقاد به دولت آمريكا ساخت.

مقایسه عملیات ارتش ترکیه علیه داعش و پ‌ک‌ک

در عملیات نظامی ارتش ترکیه علیه پ‌ک‌ک در مجموع 75 جنگنده، بیش از 300 بمب 230 کیلویی بر سر نیروهای پ‌ک‌ک ریختند و دست‌کم 45 نفر کشته شدند اما در عملیات علیه داعش تنها یک نیروی این گروه تروریستی به قتل رسید.

آمریکا به‌دنبال ترسیم خاورمیانه جدیدی است

دبیرکل گروه عصائب اهل الحق در عراق تأکید کرد که آمریکا می‌خواهد از طریق گروه تروریستی داعش خاورمیانه جدیدی را ترسیم کند.

بازدید پاپ جشنواره فیلم نیویورک را بهم ریخت

به دلیل بازدید پاپ فرانسیس از شهر نیویورک برنامه نمایش فیلم جدید رابرت زمکیس در جشنواره فیلم نیویورک به تعویق افتاد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.