مستندات حمایت لندن و ریاض از فرقه شیرازی

فرقه شیرازی‌ در واقع یک جریان سازمان یافته‌ و یک حزب سیاسی است که اهداف سیاسی خاص را دنبال می‌کند. این جریان یک حزب دینی نیست بلکه حزبی سیاسی با شعارها و پوشش دینی است که به دنبال اهداف سیاسی می‌رود و از طرف بیگانگان حمایت کامل و گسترده تبلیغاتی، رسانه‌ای و مالی می‌شود.

دلیل بازدشت علی شکوری راد

عصر امروز دبیرکل حزب اتحاد ملت بازداشت. ​مرجع قضایی علت بازداشت علی شکوری راد را اصرار بر تخلفات قبلی و اقدامات فتنه‌گرانه عنوان کرده است،

مادلین آلبرایت: برجام برد-برد است

در ادامه اظهارنظرها درباره «برجام» در آمریکا، مادلین آلبرایت وزیر خارجه اسبق این کشور برنامه جامع اقدام مشترک را «توافق برد-برد» خواند.

دلیل پنهان‌کاری مرگ ملاعمر چه بود؟

طالبان با انتشار بیانیه‌ای به پنج زبان پشتو، دری، اردو، عربی و انگلیسی زندگی‌نامه «ملا منصور» رهبر جدید خود را منتشر کرد.

آیا جیرانی ما را «فیلم» کرده است؟

بلایی که جیرانی در «تعبیر وارونه یک رویا» بر سر سوژه نازل کرده، باعث می شود که ما شخصیت های کاریکاتوری و بی هویتی را ببنیم که در «فاجعه» غوطه ورند و سرگردان به این سو آن سو می روند

سونامی مصرف مواد نیروزا؛ مکمل‌ مرگ

باوجود اینکه سال‌هاست متخصصان و کارشناسان در مورد استفاده ورزشکاران از مواد نیروزا در رشته‌های مختلف هشدار می‌دهند اما ظاهرا اراده کافی برای برخورد با واردکنندگان و فروشندگان این موارد وجود ندارد.

«انسانیت» در اروپا در حال نابود شدن است

یک تحلیل‌گر انگلیسی برخورد اروپائیان با مهاجران به این قاره را خطری برای از دست دادن انسانیت عنوان کرد.

بازی جدید در بیروت با اسم رمز «زباله»

جریان ۱۴ مارس و حامیانش به نظر می رسد در برهه ای که لبنان یکی از قطعات مهم پازل امنیت جمعی در منطقه محسوب می شود، قصد بر هم زدن موازنه قدرت در بیروت از طریق هدایت اعتراضات مدنی به سود خود را دارند.

ترجمه آثار فلسفی در ایران ضعیف است

چهره ماندگار فلسفه ایران گفت: ما مترجمانی که آثار را بی غلط و با حفظ روح حاکم بر اثر ترجمه کنند در ایران نداریم؛ بعضی از مترجمان ما حتی کوچک‌ترین اطلاعی از فلسفه غرب ندارند!

جنگ رسانه‌ای مصر و امارات علیه عربستان

برخی رسانه‌ها اعلام کردند امارات و مصر از عربستان به دلیل کارشکنی در تشکیل ارتش مشترک عربی ناراحتند و انتقادهای رسانه‌ای خود را به صورت آرام آغاز کرده‌اند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.