متن طرح «الزام دولت به رعایت منافع ملی در توافق هسته‌ای»

جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی طرح 2 فوریتی «الزام دولت به رعایت منافع ملی در توافقات هسته‌ای» را تهیه و تدوین کردند.

سازمان صهیونیستی میمری درخدمت آل خلیفه

 دبیرکل اتحادیه سازمانهای بحرینی مقیم خارج که طرفدار حکومت بحرین است، یادداشت تفاهمی را با سازمان صهیونیستی ” میمری ” در آمریکا امضا کرد که براساس آن، یک کمپین با عنوان “این بحرین است” به منظور بهبود وجهه سیاه حکومت بحرین بویژه در زمینه حقوق بشر در سطح جهان تشکیل شد. کمپین “این بحرین است ” با 200 عضو آغاز […]

ایران آماده صادرات ۶ میلیون بشکه نفت

مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی با اشاره به افزایش توان عملیاتی صادرات نفت ایران تا سقف ۶ میلیون بشکه در روز، اعلام کرد: ایران هیچگونه نفت روی آب بدون مشتری در ترمینال‌های خلیج فارس ندارد.

عکس‌العمل ایران سخت و خشن خواهد بود

جمهوری اسلامی ایران تاکنون از خود خویشتن‌داری نشان داده و رعایت ادب اسلامی و حرمت برادری در دنیای اسلام را کرده است اما این را بدانند که دست ایران، برتر از خیلی ها است و امکانات بیشتری هم دارد و اگر بخواهد در مقابل عناصر اذیت کننده و موذی عکس العمل نشان دهد، اوضاع آنها خوب نخواهد بود و در هیچ صحنه هماوردی، حریف نخواهند شد.

دیگر در هیچ سطحی از پارچین بازدید نمی‌شود

دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: حضور آمانو در پارچین یک بازدید بود نه بازرسی و دیگر هم هیچ بازدیدی در هیچ سطحی از پارچین صورت نمی‌گیرد.

اوباما هم عضو جنبش سبز است!

روزنامه بهار مواجهه عزتمندانه را برای تیتر طرح خود استفاده کرده و در آن کاریکاتوری از اوباما و ظریف را کشیده که کراوات اوباما سبز رنگ است که نشان دهنده این است که او هم مانند برخی اصلاح طلبان که در انتخابات ریاست جمهوری 88 فتنه به پا کردند، در پی براندازی است.

گزارش تصویری: تحصن دانشجویی مردمی مقابل مجلس

دانشجویان دانشگاه‌های تهران به جمع تحصن کنندگان مقابل مجلس شورای اسلامی که به دنبال مطالبات خود از نمایندگان برای حفظ منافغ ملی و اعتراض به لغو نشدن تحریم ها در توافق ایران و کشورهای ۱+۵ «برجام» هستند پیوستند.

از نظر اقتصادی «مرگ بر آمریکا» برای ما شغل خوب تعیین می‌کند

 سردار محمدرضا نقدی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین در اولین همایش نخبگان بسیجی فعال در عرصه بین الملل که در سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برگزار شد با اشاره به واقعه دردناک منا اظهار داشت: جنایات بزرگی که هر روز بیشتر به عمدی بودن و برنامه ریزی شده بودن آن پی می بریم و جای تعجب […]

تحصن اعتراضی به نفوذ زیر سایه برجام سه روزه شد

تحصن‌کنندگان بر این نکته تاکید دارند که خواستار لغو یکباره همه تحریم‌ها هستند و می‌‌گویند طبق برجام قرار نیست تحریم‌ها یکباره لغو شود. تحصن‌کنندگان دست‌نوشته‌هایی همچون آمریکا قابل اعتماد نیست»، «هر ملتی به آمریکا اعتماد کرد ضربه خورد»، «به دشمن نمی‌شود چشم دوخت»، «اگر بناست تحریم‌ها لغو نشود برجام را برای چه بپذیریم»، «توافق نکردن بهتر از توافق بد است» و … در دست دارند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.