چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۹

ضرورت وجود متخصصان طب سنتی در بیمارستان‌ها

یک متخصص طب سنتی گفت: امکان اینکه در بیمارستان‌های موجود بخش‌هایی از طب سنتی داشته باشیم و کاملاً در تعامل طب جدید باشیم, بسیار خوب است. مشاوره‌های متخصصان طب سنتی به اطبا در امر درمان بیماران بسیار می‌تواند کمک‌کننده باشد.

فقر فرهنگی در روستاهای قشم/ ۶۲ شهرستان فاقد آب شرب

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد، کاهش فقر را نیازمند همکاری دستگاهها و بسیج همگانی دانست و گفت: در روستاهای هرمزگان بیش از هر چیزی شاهد فقر فرهنگی هستیم و سطح سواد در این مناطق پایین است.

زندگینامه شهدای مدافع حرم درکتب درسی/جزییات کنگره شهدا دانش آموزی

مدیرکل شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش جزییات برگزاری کنگره شهدا باحضور ۳۶ هزار دانش آموز را تشریح کرد.

مبادا از سلحشور غافل شویم و بر مظلومیتش بیفزاییم

فرج الله سلحشور در حسرت ساختن موسی ماند و رفت، وقتی از موسی می‌گفت، دیگر صبر ایوب نداشت. شوق او برای ساختن بیش از صبرش بود، مرتب می‌گفت موسی یعنی یک ششم قرآن، موسی یعنی جواب اسرائیلیات وآنقدر می‌گفت تا به گلایه می‌رسید.

در فضای فعلی ساخت اثری منصفانه با موضوع روحانیون «سفارشی» قلمداد می‌شود

کارگردان فیلم «امروز» معتقد است: در فضای تبلیغی و رسانه‌ای فعلی کشور برای کسی که بخواهد نقدی منصفانه که هم خوبی‌ها را می‌بیند و هم بدی‌ها را بیان می‌کند، کار سخت است

کشف میوه های قاچاق در غرفه رئیس اتحادیه/ افشاگری هیئت مدیره!

در جریان بازرسی بازرسان در میدان میوه و تره بار چندین کیلو میوه قاچاق در غرفه رئیس اتحادیه بارفروشان میدان میوه و تره بار تهران کشف شد.

حالِ بدِعدالت آموزشی درسرزمین اساطیری/همه دردسرهای پراکندگی جمعیت

حال عدالت آموزشی در استان سیستان و بلوچستان خوب نیست، سوءتغذیه، مردودی، بازماندگی از تحصیل و نبود سرویس ایاب و ذهاب جزئی جداناپذیر از زندگی دانش آموزان این استان است.

۲۰۰ هزار تن برنج هندی به نام ایران بارگیری و به دوبی صادر شد

مقامات هندی از یک کلاهبرداری بزرگ در زمینه صادرات برنج به ایران خبر دادند و اعلام کردند بیش از ۲۰۰ هزار تن برنج باسماتی هند طی یک سال گذشته به جای ارسال به سواحل ایران از میانه راه، مسیر خود را به سمت دوبی کج کرده اند.

اصولگرایان تابع قانون هستند و به دنبال هوا و هوس نمی‌گردند

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان گفت: تابعیت از قانون از اصول اولیه اصولگرایان است و اصولگرایان در اجرای قانون به دنبال هوا و هوس خود نیستند.

«راست می‌گویی یا می‌خواهی ما را بترسانی»؟!

انتخابات هفتم اسفند برخلاف ادعای پرسر و صدای این روزها، نشانه اقبال مردم به دولت و حامیان آن نیست و رضایت ملت از عملکرد ۳ ساله دولت محترم را در پی ندارد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.