سه شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۹

روایت داماد پشت کوهی از شاباش دو میلیاردی شب عروسی اش!

داماد بندرعباسی که یک شبه صاحب یک میلیارد و 850 میلیون تومان شاباش شد، در توضیح این پول‌ها که «فضل» نام دارد واقعیاتی را گفت که به حالش افسوس خوردیم.

اظهارات صریح مراجع تقلید درباره دریافت سود توسط بانک ها

طی امروز و روزهای گذشته نیز چند تن از مراجع عظام تقلید اظهارات پی در پی و روشنی درباره دریافت سود از سوی بانک ها داشته اند.

زیاده‌خواهی موشکی غرب با پیام هاشمی رفسنجانی کلید خورد

پس از توئیت جنجالی هاشمی رفسنجانی و نظر منفی درباره ساخت موشک بود که کشورهای غربی به دبیرکل سازمان ملل نامه‌ای علیه توان موشکی کشورمان نوشتند و بان‌کی‌مون نیز هم راستا با این نامه از آزمایش‌های موشک‌های بالستیک توسط ایران ابراز نگرانی کرد.

مادرانی که تاریخ‌ساز شدند/ مادران بابصیرت دیروز الگوی زنان امروز

مادرانی در این مرزوبوم حضور دارند که با گذشتن از بهترین سرمایه‌های خود، عظمت و اقتدار ایران اسلامی را رقم زدند و برای همیشه نام و یادشان در تاریخ این سرزمین به یادگار ماند.

روزگار، روزگار همه چیز است؛ هم مذاکره هم موشک/ اگر با آگاهی گفته شود دنیای فردا دنیای مذاکره است نه موشک، خیانت است

حضرت آیت الله خامنه ای با انتقاد شدید از کسانی که روزگار و دنیای فردا را دنیای مذاکره می دانند و نه موشک خاطرنشان کردند: روزگار، روزگار همه چیز است وگرنه به راحتی و به صراحت حق ملت را خواهند خورد.

همسر شهید شاه آبادی درگذشت+زمان و مکان تشییع

مراسم ترحیم مرحومه چهاردهم فروردین ماه از ساعت 30/17 تا 19 بعداظهر در مسجد امام جعفر صادق (ع) برگزار خواهد شد

غرب در برجام به دنبال خلع‌سلاح کردن ایران است/غرب به تعهدات برجام عمل نمی‌کند

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: اساس تفاهم کشورهای 1+5 در برجام مبتنی بر بهانه‌جویی، خلع‌سلاح و خالی کردن دست ایران از توانمندی‌هایش است.

نیاز سینمای ایران به تصویر مادران ایرانی

سینمای ایران نیازمند به تصویر کشیدن مادرانی است که با نمایش عشق‌ورزی خالصانه‌شان غنای اثر را افزایش دهند.

تركيب دست و دل براي امرار معاش توسط بانوي مودي + تصاوير

خانم صديقه آتش افرازه ، ليسانس تربيت مربي و ساكن شهر مود است كه شايد بتوان گفت يكي از كسانيست كه با تركيب دل و دست توانسته با حمايت بسيج سازندگي كارش را گسترش داده و حدود 14 سال است كه دست و دل را به هنر بسته است و با وجود بسياري از مشكلات دست از تلاش نكشيده و يك تنه مخارج خانواده را تامين ميكند.

زمزمه‌های معدوم‌سازی چند هزار تن میوه

به دلیل عدم پیش‌بینی مسولان دولتی از تنظیم بازارِ ۹۵، چندین هزار تن پرتقال و سیب مازاد بر مصرف در انبارها ذخیره شده و این احتمال وجود دارد که دولت به دلیل عدم تعادل در بازار، میوه‌های اضافی را معدوم کند

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.