با دارایی مسؤولان، چه کنیم؟

داراﯾﯽ و اﻣﻮال ﺷﺨﺼﯿﺖ ﻫﺎي ﺳﯿﺎﺳﯽ ﻫﻤﯿﺸﻪ، ﺑﺮاي ﻣﺮدم ﺟﺬاب ﺑﻮده است. فراتر از ﺟﺬاﺑﯿﺖ اﯾﻦ ﻣﻮﺿﻮع، اثبات شده است که ﯾﮑﯽ از ﻣﻬﻢ ﺗﺮﯾﻦ ﺷﯿﻮه ﻫﺎي ﺟﻠﻮﮔﯿﺮي از ﻓﺴﺎد اﻗﺘﺼـﺎدي، ﮐﻨﺘـﺮل داراﯾـﯽ ﻣﺴـﺆوﻻن دولتی و حکومتی است.

«تحصیل در رشته مورد علاقه» فقط ویژه فرزندان خانواده‌های مرفه

عضو کمیسیون آموزش مجلس در خصوص هدایت تحصیلی گفت: به صراحت عرض می‌کنم در برخی از مناطق، مدیران با ضرب و اجبار تحمیل‌هایی انجام‌ می‌دهند که این امر موجب سرخوردگی، افت کیفیت تحصیل و منشأ مشکلات عدیده در دانش‌آموزان خواهد شد.

مانتویی با قیمت 20 میلیون تومان!/ تجمل و اشرافی‌گری در صف خرید+ عکس

طراح این لباس، داستان عاشقانه «شیرین و فرهاد» را به‌صورت مینیاتور روی یک مانتو از جنس ابریشم خام طراحی کرده است.

محیط‌بان‌های دنا چگونه مجروح شدند؟

در روزهای گذشته وقتی خبر گلوله خودن یک محیط بان دیگر این بار در منطقه دنا، منتشر شد خیلی‌ها ترسیدند که آمار شهدای محیط بان‌ها به 120 تن برسد، درست در فاصله دو هفته از کشته شدن سه محیط بان دیگر،‌ یکی در بموی شیراز و دو تن در هرمزگان.

تلخ‌ترین خاطره‌ام مربوط به جدایی مادر از طفل شیرخوارش بود

قاضی مرتضی بهمنی گفت: تلخ‌ترین حادثه دوران کاری‌ام مربوط به پرونده دادگاه خانواده‌ است که در آن مادری طفل شیرخوار خود را به لحاظ عدم پذیرش خانواده اش تحویل همسرش داد.

جنجال «جِم»

در هر حال چه سینماگران ما راضی باشند و چه نباشند، این‌بار گویا دادگاه و دادسرا هم راه به جایی نخواهند برد. جِم این‌بار جنجالی به راه انداخته که باید منتظر نشست و دید دود آن به کجا می‌رود.

قبل از دولت یازدهم مردم کف زمین زایمان می‌کردند!!

فرافکنی‌ها و سیاه نمایی‌های دولت یازدهم علیه دوران قبل از خود به اوج رسید و دیروز وزیر بهداشت با توهینی آشکار به مردم و انقلاب، گفت: واقعاً زمانی که ما آمدیم، مردم کف زمین زایمان می‌کردند!

پشت پرده قرار داد 2 میلیاردی نظارتی وزارت بهداشت/چرا وزارت بهداشت داروهای مخدر را هولوگرام دار نمی‌کند؟

این قرار داد تقریباً یکساله است و یکسال انتظار برای پیدا کردن متخلفان در مراکز، زمان بسیار مناسبی برای جولان متخلفان احتمالی خارج از مراکز خواهد بود. دارو در بازار سیاه گران و جولان قاچاقچیان بیشتر هم خواهد شد؛ چرا که همه مسئولین، رسانه‌ها، منتقدین نشت و … منتظر خروجی یکساله بازرسی از مراکز باقی می‌مانند اما در پس پرده این مافیای داروست که بازار را همچنان در قبضه خود نگه می‌دارد.

سریال‌های ترکیه‌ای پوچ و بی‌معنا هستند

مجری و کارگردان خندوانه گفت: یکی از نقدهای اخیر به خندوانه، بزرگ‌بودن دکور است که همه معتقدیم با این دکور، صمیمت سابق وجود ندارد که تغییر این استودیو تقصیر من بود.

VIP وزارت بهداشت برای درمان فقرا/ مقایسه میدانی ادعاهای مسئولان با واقعیت‌+تصاویر

چندی پیش عالی‌ترین مقام وزارت بهداشت از بیمارستان دولتی رسول اکرم(ص) بازدید کرد که نبود پزشک کشیک در اورژانس، اجرایی نشدن طرح سلامتیار برخلاف همه وعده‌ها و کمبود شدید تجهیزات و حال نزار بیماران از مشکلات عمده یک بیمارستان دولتی در قلب پایتخت حمکایت داشت.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.