پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹

تجمع اعتراضی درمانگران اعتیاد مقابل ستاد مبارزه با موادمخدر +عکس

درمانگران اعتیاد صبح امروز در اعتراض به توزیع داروی «اکسی کدون» و واگذاری نظارت بر مراکز درمانی به بخش خصوصی، در مقابل ساختمان ستاد مبارزه با موادمخدر تجمع کردند.

افشاگری برادر نکونام درباره پشت پرده بازی ستاره‌ها

نامه تند جواد هاشمی بازیگر باعث شد تا اطرافیان نکونام واکنش نشان دهند.

یارانه پیرمرد ۷۵ ساله روستایی قطع شد!

شیرعلی مرادی وهرانی پیرمرد ۷۵ ساله با اظهار گلایه‌مندی گفت: نزدیک به دوسال است یارانه‌اش قطع شده و هیچ یک از مسئولین جواب‌گو نیستند.

این ازدواج آسان شدنی نیست!

همه شعار ازدواج آسان سر می دهند اما عجیب آنکه این ازدواج، قصد آسان شدن ندارد. هنوز برای خیلی از جوانان رسیدن به همسر مناسب، پر پیچ و خم و دشوار است.

«کانال تلگرامی» که مشوق خودکشی دختران نوجوان تهرانی بود + عکس

بررسی علت خودکشی دختران سیزده و چهارده ساله در تهران نشان می‌دهد که آنها قبل از اقدام به خودکشی در کانال تلگرامی خاصی عضو بودند که محتوای عمده این کانال، القای یاس، ناامیدی و حتی ارائه روشهایی برای پایان دادن به زندگی بود.

شیفتگی جنتی و ایوبی در برابر «مشتری» فرانسوی‌ها!

به گزارش تریبون، قرار است طبق شواهد موجود فیلم «فروشنده» از 10 شهریورماه به پرده سینماها درآید و متاسفانه صحبت هایی شده که یکی از نهادهای شناخته شده انقلابی چون حوزه هنری هم این فیلم را در سینماهای خود به اکران درآورد! در خصوص این نوع مواجهه مرکزی انقلابی با فیلمی ضد اسلامی و ضد […]

مشاور وزیر ارشاد به تماشای “قصه های من و تو شاهنامه ” نشست

حمید شاه آبادی مشاور هنری وزیر ارشاد شب گذشته (25 مردادماه) به تماشای نمایش “قصه‌های من و تو و شاهنامه” نوشته حسن باستانی و به کارگردانی مریم معترف نشست.

مدافعان حرم ماهیانه چقدر حق ماموریت می‌گیرند؟!

سردار حاج محمد فلکی می‌گوید: آنقدر انگیزه جهاد و شهادت در رزمندگان بالاست که آدم خجالت می‌کشد در رابطه با حق ماموریت آنها صحبت کند.

بازخوانی وعده‌های انتخاباتی رئیس جمهوری در حوزه فرهنگ و هنر

هنگامی که به نقش دولت در ایجاد نمایه ای استراتژیک در بستر فرهنگ و هنر سخن می گوییم، به معنای دخالت و یا صرفا به منزله حمایت از تولید محصولات فرهنگی نیست بلکه ایجاد جهت دهی به فعالیت های فرهنگی کشور است.

آخرین وضعیت زیر ساخت های مسکن مهر

پس از یک دوره کوتاه مدت فرسایشی طرح مسکن مهر مراحل پایانی خود را طی می کند اما هنوز در توسعه زیرساخت ها با مشکلات جدی رو برو است. یکی از ارکان توسعه شهری و ساخت شهرها و شهرک های جدید ساخت،اجرای زیرساخت است که توجه به این امر در یک پروژه عظیم و به قولی یک طرح ملی نظیر مسکن مهر بیش از هرجای دیگری احساس می شود.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.