برجام ثابت کرد مذاکره راه حل مناسب رفع مشکلات نیست

همایش «خسارت محض» با موضوع توقف روند امضای برجام‌های بعدی عصر دیروز (یکشنبه) با حضور کارشناسان و جمعی از مسئولان و نیز دانشجویان دانشگاه‌های کشور برگزار شد.

هیچ عاقلی نیروی دفاعی خود را کنار نمی گذارد

یکی از اجزاء مهم قدرت نرم جمهوری اسلامی، بی اعتمادی مطلق به قدرتهای سلطه گر و در رأس آنها امریکا است و این بی اعتمادی باید روز به روز گسترش یابد.

بازگشت روح انسان از آلودگی‌ها به سوی نور/ طوفان دیگری در راه است

تحول درونی موضوعی‌ست پیچیده، که هر انسانی ممکن است در وهله‌ای از زندگیش با آن مواجه شود. رمان طوفان دیگری در راه است به این موضوع می‌پردازد.

«غیرت» در حراج جدید «فروشنده»

فرهادی با صراحتِ تمام، حرف خود را در فیلم زده و هیچ ابهامی باقی نگذاشته است.
«فروشنده» دارد کار خود را می کند. کاش مسئولان فرهنگی جمهوری اسلامی هم کار خود را درست انجام می دادند.

«نه» گفتن کاربران شبکه‌های اجتماعی به شیطان‌های بزرگ و کوچک

پویش «نه به شیطان» از شنبه 20 شهریور آغاز شده است و قصد دارد در نبود حجاج ایرانی در مراسم حج امسال، جای خالی مراسم «برائت از مشرکین» را در فضای مجازی پر کند.

نهاد‌های انقلابی؛ ترجمه زمینی اندیشه‌های آسمانی امام

روح‌الله رشیدی: «نهادسازی» شاخص‌ترین و اساسی‌ترین اقدام امام خمینی(ره) در سال نخست پیروزی انقلاب اسلامی است. نهادسازیِ هدفمند و معطوف به «نیاز»های جامعه‌ی ایرانِ پس از انقلاب. در این مقطع، تشخیصِ بی‌واسطه و دقیق نیازهای ملموس و عینیِ مردم و چاره‌جویی برای رفع این نیازها، کارویژه ی امام امت(ره) در مقام رهبری است. این موضوع […]

آغاز دومینوی فروپاشی دینی جمهوری اسلامی!

اگر امروز شاهد حضور بی شمار رسانه های مجازی در کشور هستیم، تنها دلیلش وجود ابتذال فرهنگی حاکم در دنیا است، کره جنوبی سالانه ۲۰۰میلیون دلار درآمد از فضای مجازی کسب می کند و این در حالیست که ما چقدر خرج می کنیم تا از آن استفاده کنیم.

دولت بگوید چه فشارهایی به آل‌سعود آورده است؟

حاج سعید قاسمی در مراسم بزرگداشت شهدای حج خونین و شهدای منا که در بهشت زهرای تهران برگزار شد با اشاره به لزوم بازخوانی مجدد پیام امام درباره آل‌سعود که هنوز داغ و تازه است، اظهار داشت: حضرت امام بعد از فاجعه حج خونین سال 66 فرمودند اگر ما از آمریکا و مسئله قدس بگذریم از آل‌سعود نخواهیم گذشت و این جنایت با آب زمزم هم پاک نمی‌شود.

تجمع ضد هروييني پزشكان مقابل وزارت بهداشت+تصاوير

در حاليكه وزارت بهداشت هفته گذشته اعلام كرد تحت فشار سازمان بهداشت جهاني مخدر شبهه هرويين “اكسي كدون” را در داروخانه هاي كشور توزيع كرده است تعداد قابل توجهي از پزشكان با تجمع مقابل وزارت بهداشت نسبت به اين موضوع اعتراض كردند.

چرا رهبر انقلاب از عبارت شجره ملعونه استفاده کردند؟

در بخشی از پیام حج رهبر انقلاب در توصیف آل‌سعود، از اصطلاح «شجره‌ی ملعونه» استفاده شده است. این اصطلاح که برگرفته از متن قرآن کریم است اشاره به ماجرای رؤیایی دارد که پیامبر صلی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلم دیده‌اند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.