سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۹

تشکیل کارگروهی برای شناسایی بانیان انقلاب‌زدایی در حوزه های علمیه/ باز هم پای یقه سفیدان در میان است

مسبب اصلی اهانت نسبت به جلسه محترم روحانیت انقلابی در واقع کسانی هستند که بیش ترین خطر را از جانب روحانیت اصیل احساس می کنند یعنی افرادی که به فضل خدا قرار است در روز ها و ماه های پیش رو در محاکم قضائی محکوم و مجازات شوند

جوان شدن یا نو شدن؟

مهمتر از سن و سال یک مدیر جدید، ایده و فکر جدید و پیشرو ی اوست. مدیر جوان ابتدا باید تفاوت خود را با قبلی ها بصورت شفاف مشخص کند. تمایز حرف اوست که میتواند امیدها را در دل زنده کند.

حسن رحیم‌پور؛ اندیشمند جبهه احیای فکر دینی

آمیزه ای از شور دینی شریعتی و معرفت دینی مطهری، تأثیر پذیری از نگاه روشن فکری انقلابی حوزوی و دانشگاهی و تلاش برای جمع موارد مثبت آن ها: اجتهاد متکامل و مقابله با التقاط و تحجر، پاسخ به نیازهای روز، استفاده از سنت های حسنه ی بشری داخل و خارج از کشور، ایجاد انگیزش کنش انقلابی، جمع آرمانخواهی و عدالتخواهی و آزادی خواهی و استکبارستیزی با عقلانیت و معنویت

مطالبه کاربران توئیتر برای تکرار نشدن تجربه اعتماد به آمریکا

همزمان با فرارسیدن ۲۸مرداد سالروز کودتای آمریکایی، کمپینی با دو هشتگ #تراژدی_اعتماد_به_آمریکا و #unreliable_usa در توئیتر به راه افتاد که ظرف زمان اندکی به ترند اول توئیتر فارسی تبدیل شد.

“۶۰ ثانیه با تاریخ” با موضوع “خسران اعتماد به امریکا”

اعتماد به آمریکا، در طول تاریخ، خسارت‌های فراوانی برای ملت ایران به همراه داشته است. یکی از این موارد، به دوران مبارزات مردم ایران برای ملی کردن صنعت نفت باز می‌گردد؛ جایی که اعتماد محمد مصدق، نخست‌وزیر وقت به آمریکا، سرآغاز تحمیل خسارت‌های بسیاری به ملت ایران شد که کودتای ۲۸ مرداد ۱۳۳۲ و پس […]

تخریب سکونت‌گاه مهاجران فقیر پاکستانی بیخ گوش پایتخت/ ابهام در سرنوشت ۳ کودک مفقود شده/ وضعیت اسفناک بهداشتی حاشیه‌نشینان باقرشهر + گزارش تصویری

نیمه شب زمانی که مامورین برای انتقال کارگران پاکستانی به مزاع ذرت کاری حاشیه باقرشهر می‌روند مردان پا به فرار می‌گذارند و در مزارع ذرت متواری می‌شوند که برخی از کودکان از ترس اقدام به فرار می‌کنند و به داخل مزارع می‌روند، زنان و کودکان باقی مانده نیز با اتوبس به اقامتگاه اتباع و کمپ‌ها جهت انتقال به پاکستان منتقل می‌شوند.

پای حمیدهیراد به “برداشت” کشیده شد!

در برداشت این هفته، از ویدیوی حاشیه‌ساز چند تن از بازیگران سینما خواهیم گفت. ازطرفی نگاهی به قانون جدید اکران سینماها خواهیم داشت و در نهایت گلایه‌های یک تهیه‌کننده‌ی سینما درباره مافیای اکران را خواهیم شنید. در نهایت نیز حمیدهیراد در گفتگو با پدرام ابدان نسبت به حواشی بوجودآمده، از خود واکنش نشان می‌دهد.

برگزاری نهمین همایش هیأت‌های محوری و برگزیده کشور

استاد حسن رحیم‌پور ازغدی، سیدیاسر جبرائیلی، حاج حسین یکتا، سید احمد عبودتیان و حجج اسلام حوشقانیان و مهدوی ارفع از جمله سخنرانان این همایش هستند و «تبیین گفتمان مطالبه‌گری عدالت‌خواهانه»، «تبیین گفتمان خدمات اجتماعی در هیأت»، «تشریح برنامه‌های جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در اربعین حسینی» و «تحلیل وضعیت اجتماعی سیاسی کشور در چهل‌سالگی انقلاب اسلامی» ازجمله محورهای این همایش می‌باشد.

کارگاه تخصصی «خط در گرافیک» ویژه بانوان با حضور استاد نجابتی

این دوره با موضوع دست آزاد «handwriting» برگزار می‌شود و اساتید برجسته گرافیک کشور همچون مسعود نجابتی و مهدی حاجی‌فریمانی، با روش کارگاهی به آموزش هنرآموزان حاضر در دوره می‌پردازند.

ای عدالت‌خواهان عدالت‌خواه شوید!

مسئله این‌جاست که گویی ما در عدالت‌خواهی‌مان دچار بدقوارگی شده‌ایم. همین امر منتهی شده به این که منتفعان تبعیض بشوند مدعیان عدالت و مبارزه با فساد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.