سانسور اصول عدالتخواهی در نشریه خط حزب الله

مگر میتوان از “اصول عدالتخواهی” سخن گفت اما اشاره‌ای به نامه مهم حضرت آقا در شش آبان ۸۱ خطاب به دانشجویان و جوانان نکرد و آنرا سانسور کرد؟ مگر آنکه هدف تخدیر حزب‌الله باشد!

کلیپ/ مجادله تند و بی ادبانه آرش ظلی پور با فراستی

مجادله تند و بی ادبانه آرش ظلی پور، مجری برنامه “من و شما” و البته برادر مجری طرح فیلم سراسر اروتیک “خانم یایا” با مسعود فراستی بر سر فیلم ما قبل بد «هزار پا» که با ترک برنامه از سوی فراستی به اتمام رسید.
مسعود فراستی: توهین به ارزش ها در فیلم ما قبل بد «هزارپا» اتفاق افتاده است. ارزش هایی مانند بسیجی،جانباز و تمامی ارزش هایی که هنوز هم قابل احترام هستند. وقتی شما در ابتدای برنامه من و شما؛ برنامه را به مادران شهدا تقدیم می‌کنید،چکونه میتوانید از «هزارپا» حمایت کنید!!

کتاب در مکتب مصطفی

کتاب «در مکتب مصطفی»جستارى علمى درباره سیره تربیتى شهید مدافع حرم مصطفى صدرزاده، به‌عنوان الگوی تربیت نیروی انسانی در تشکل‌های مردمی است که در واحد تاریخ شفاهی دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی تهیه شده است. در مقدمه کتاب می خوانیم:مکتب مصطفی در مسجدش، نمونه کوچکی از مکتب حضرت مصطفی (ص) در مسجدالنبی است. مصطفی زندگی‌اش وقف مسجد و کار با مردم بود. از کار عملی تا کار امنیتی در محله‌اش و در آخر تربیت و اعزام نیرو برای مبارزه با لشکر اسلام آمریکایی که در این مسیر خود جلودار و در خط مقدم است.
مصاحبه‌های این کتاب توسط محمدمهدی رحیمی و تحقیق و تالیف آن توسط جمال یزدانی صورت گرفته است.

خلعِ سلاحِ مهدویت!

چند سالی می‌شود که نماهنگ‌هایی احساسی با صدای علی فانی در موضوع مهدویت در سطح وسیع منتشر شده و طرفداران قابل توجهی هم دارد. قطعاتی مانند به طاها به یاسین شنوندگان و علاقمندان پرشماری دارد. تلویزیون هم به کرّات از این آواها استفاده می‌کند.
البته این نگرش، منحصر در چنین نماهنگ‌هایی نیست و عموماً در نظام آموزشی و فرهنگی موجود، امامِ موعود، چنین تصویری دارد.

کلیپ/ بیاید مردونه استعفا بدید…!

نظرات خود را در رابطه با قانون منع بکارگیری بازنشستگان در قالب ویدئوهای یک دقیقه‌ای به @mamardom_admin ارسال کنید.

کلیپ/ «چرا نمیروند؟!»؛ طنز تلخی که مدیر شبکه پویا درباره مدیران بازنشسته منتشر کرد

محمد سرشار با انتشار این فیلم در صفحه اینستاگرامش نوشت:
چرا حاضرند برای ماندن خودشان در رأس قدرت، تجربه چهل ساله انقلاب در پرورش مدیران جوان و انقلابی را انکار کنند و به دروغ بگویند که «در استفاده از بازنشستگان مضطریم و جایگزین نداریم»؟
هر یک دقیقه بیشتر ماندن مدیران بازنشسته، نیازمند اثبات نبود جایگزین جوانتر برای آنان است. درست مثل کسی که در نبود آب، تیمم میکند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.