احمدی‌نژادیسم در آمریکا

در این نوشتار به تعطیلی موقت دولت آمریکا و لجبازی ترامپ (شبیه به لجبازی یازده روزه رئیس جمهور سابق ایران) می پردازیم. لازم به ذکر است اکنون ترامپ موقتاً از موضع خود عقب کشیده و دولت را از تعطیلی خارج کرده است.

آیا باید از غلبه چین بر علم نگران بود؟

چین با اراده و پشتکار دانشجویانش توانسته در اکثر موضوعات مهم علمی نقشی پررنگ داشته باشد. باید توجه داشت، ابرقدرتی علمی که تمام قدرتش را برای منافع یک حزب استفاده می‌کند قطعاً ترسناک خواهد بود.

سخنی کوتاه با سید سعیدرضا عاملی

با انتخاب دبیر جدید شورای عالی انقلاب فرهنگی، انتظار می‌رود که با هماهنگی ایجاد شده میان دبیرخانه این شورا و دولت، گام‌هایی برای اجرایی شدن مصوبات بر زمین مانده این شورا برداشته شود.

اولین رویداد دانش آموزی ساخت اپلیکیشن

به مناسبت چهلمین سالگرد با شکوه انقلاب اسلامی ایران اولین رویداد دانش آموزی ساخت اپلیکیشن با عنوان «رودسا» در حال برگزاری می باشد.

فقط آمریکا مقصر است؟

پاسخ ۱۰ استاد دانشگاه به اظهارات روز گذشته رئیس‌جمهور درباره اینکه مشکلات اقتصادی به‌خاطر فشارهای آمریکاست

سازش و مذاکره با آمریکا رسمیت بخشیدن به بدعهدی‌های آن‌هاست

کارشناس مسائل سیاسی گفت:ما نمی‌توانیم با آمریکا از مسیر گفتگو و سازش مشکلات را حل کنیم چراکه ماهیت دولت آمریکا بدعهدی است.

مهلت ارسال آثار به اولین جشنواره تجربیات تشکل‌های دانشجویی تمدید شد

آخرین مهلت ارسال آثار به اولین جشنواره «تجربیات تشکل‌های دانشجویی»، به علت درخواست‌های متعدد مخاطبین و همزمانی برگزاری جشنواره با ایام امتحانات دانشگاه‌ها، تا پایان روز ۲۶ بهمن‌ماه سال تمدید شد.

پیشرفت های ایران در ۴۰ سال اخیر

در آپارات ببینید کلیپ

هرینه سازش

در ایران معاصر، مصر، عراق، فلسطین، لیبی و …بارها ثابت شده که #هزینه_سازش بسیار بیشتر از هزینه_مقاومت است، اما غربگرایان کجا و گوش شنوا و دیده بصیرت و عبرت کجا؟!

از تجمعات سلولی تا اعتراضات سراسری

پروژه عبور از نظام اسلامی از سوی جریان برانداز سابقه‌ای بیست ساله دارد. این گروه در تعامل پنهان و آشکار با دشمنان قسم خورده انقلاب در خارج، تاکنون تمام همت خود را برای به سرانجام رساندن نقشه شوم «ختم انقلاب» بکار بسته‌ و رؤیای فردای براندازی را در سر می‌پرورانند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.