یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹

وضعیت قرمز آبی در ۹ کلان‌شهر ایران

معاون نظارت بر بهره‌برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با بیان آنکه میانگین بارندگی‌های کشور در ۷ سال اخیر از ۲۴۲ به ۲۰۳ میلی‌متر کاهش یافته است، گفت: هم‌اکنون ۹ مرکز استان در وضعیت قرمز آبی قرار دارند.

آب تهران بهداشتی است

شرکت آب و فاضلاب استان تهران اعلام کرد: آب تهران از نظر بهداشت هیچ گونه مشکلی ندارد و هیچ یک از دستگاه‌های تصفیه آبی که به نام شرکت آب و فاضلاب تبلیغ می‌شوند مورد تایید این شرکت نیست.

آلودگی سفره های زیرزمینی

رئیس کمیسیون حمل و نقل و عمران شورای اسلامی شهر تهران هشدار داد: هر چه روند اتصال خانه ها به شبکه فاضلاب بیشتر طول بکشد، آلودگی سفره های آب زیرزمینی جدی تر می شود.

آب با شیب ملایم ۲۵٪ گران می‌شود

مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور پیشنهاد افزایش ۲۵ درصدی آب برای سال آینده را داده و این افزایش قیمت از هزینه تلفن و پیامک‌های مردم کمتر است.

جایگاه ایران در تولید تجهیزات آب

وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر برنامه های دولت برای حمایت از صنایع و پیشرفت های ایران در ساخت تجهیزات صنعت آب گفت: سهم صنعت تا چشم انداز 1404 باید به 25 درصد برسد.

خطر آلودگی آب‌های زیر زمینی تهران

سخنگوی فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی با اشاره به رها شدن فاضلاب شهرک‌های اطراف تهران مانند پردیس و پرند از خطر آلودگی آب‌های زیر زمینی تهران با این فاضلاب‌ها خبر داد.

هشدار بی‌آبی به 37 میلیون ایرانی

معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا از قرار گرفتن تهران در معرض تنش آبی خبر داد و گفت: اراک، اصفهان، شیراز، قزوین، قم، کرج، کرمان، مشهد، همدان و یزد دیگر شهرهایی هستند که هم اکنون در تنش آبی قرار دارند.

وضع ذخیره آب تهران خوب نیست

مديرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران با بيان اينکه وضع ذخيره آب تهران خوب نيست ، گفت : کارگروه 5 نفري تشکيل شده است تا موضوع را بررسي و اطلاعات لازم را در اختيار وزير نيرو قرار دهد.

قیمت آب ۲۰ درصد گران شد

با تصویب دولت و ابلاغ معاون اول رئیس جمهور، نرخ تعرفه‌های آب شهری و روستایی ۲۰ درصد گران شد.

مدیر اخراجی غنی‌سازی در آب و فاضلاب

به نظر می‌رسد اقدامات نسنجیده و به دور از تدبیر سازمان انرژی اتمی در اخراج برخی از دانشمندان و پرسنل موثر این سازمان باعث محقق شدن آرزوها و اظهارات سران رژیم جعلی اسرائیل شده است تا منافع ملی کشور ما؛ آنجا که شیمون‎پرز می‎گوید: «مشکل ما سانتریفیوژ‎های نطنز نیست، بلکه آدم‎‎های آنجا برای ما مسئله اند» و یا تاکید او بر این مسئله که: «دانشمندان هسته‌ای ایران بهتر است در صنایع دیگر مشغول به کار شوند.»

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.