به آتش کشیدن مساجد نتیجه مذاکره با اسرائیل

سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین یکی از نتایج همکاری های امنیتی تشکیلات خودگردان فلسطین با رژیم صهیونیستی را به آتش کشیده شدن مساجد در اراضی فلسطینی دانست.

فتوایی همچون فتوای امام (ره) لازم نبود

در آن برهه، کار سلمان رشدی به‎صورت علنی بود که توسط یک نفر با اسم مشخص انجام گرفت؛ اگر در حال حاضر هم مثلا مسئول آن کلیسا چنین کاری را صورت می‎داد، به‎نظر من یک فرد از خود گذشته باید وی را به آتش می‎کشید.

عکس/ تکامل از «سلمان رشدی» به «تری جونز»

اقدام توهین‌آمیز برخی کلیساهای آمریکا مبنی بر آتش زدن کتاب مقدس مسلمانان با واکنش گسترده مردم و مسئولان جمهوری اسلامی ایران به عنوان ام‌القرای جهان اسلام نیز روبرو شده است

راه‌اندازی سايت اينترنتی اعتراض به هتك حرمت قرآن

با همت و تلاش خودجوش تعدادی از جوانان و دانشجویان پایگاه اینترنتی http://www.condemnworld.com در چهار زبان به گردآوری امضاء الکترونیکی در اعتراض به این حرکت غیر انسانی در آمریکا پرداخته است.

مراجع تقليد: توهين كنندگان به قرآن مهدورالدم هستند

بدون شك آتش زدن قرآن مجيد سبب مي‌شود كه شخص مرتكب آن مهدورالدم باشد ولي در اينگونه موارد بدون اجازه حاكم شرع نبايد هيچگونه اقدامي صورت گيرد.

از ناسپاسی به قرآن تا سپاس کوروش!

با نگاهی گذرا به صفحات اول اغلب روزنامه‌های ایران و تیترهای نخست این روزنامه‌ها می‌توان به این مطلب پی برد اما گویا اندک روزنامه‌هایی هم وجود دارند که دغدغه‌های مهمتری جز این را داشته‌اند!

تجمع دانشجويان مقابل دفتر حافظ منافع آمريكا در ايران

دانشجويان دانشگاه‌هاي تهران در اعتراض به هتك‌حرمت قرآن‌كريم در آمريكا، فردا مقابل دفتر حافظ منافع اين كشور در ايران (سفارت سوئيس) تجمع مي‌كنند.

ده ها جلد قرآن در آمریکا به آتش کشیده شد

ساعاتی پیش با اعلام قبلی و آزادانه در محل بازسازی برج های دوقلوی نیویورک حضور یافته و در مقابل چشم مردم و دوربین های خبرنگاران، صفحات یک قرآن را پاره کرده و با فندکی که از جیب خود بیرون آورد، به آتش کشید.

قانون اساسی آمریکا نماد آزادی یا وحشی‌گری؟

آیا شهروندی که آزادیِ توهین به ادیان دیگر را – طبق قانون – دارد در واقع محدود کردن آزادیِ طرفداران آن دین را درپی نخواهد داشت؟! براستی قانونی که به بهانه آزادی اجازه اهانت به آزادی دیگران را می‌دهد جز وحشی‌گری چیز دیگری خواهد بود؟!

آتش زدن قرآن منطبق با قانون آمریکاست

کشيش آمريكايي كه براي اقدام موهن به اتش كشيدن قران فراخوان داده است، در پاسخ به انتقادات تاكيد كرده كه قانون اساسي آمريكا اجازه چنين كاري را به وي مي‌دهد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.