آتش‌سوزی تپه‌های جاده طارم زنجان +عکس

دیروز تپه های جاده طارم زنجان آتش گرفت.

ایرانگردی آتش؛ چرا کسی استعفا نمی‌دهد؟

هنوز دود از کله «چنگری» بلند است، صدای هوار کشماهور می‌آید و دامن زاگرس بوی کبک سوخته می‌دهد؛ ولی هنوز هیچ مسئولی حرف نمی‌زند و خبری از عذرخواهی واستعفا نیست، حتی کسی داغ بلوطستان راتسلیت نمی‌گوید.

مهار آتش‌سوزی در جنگل‌های بیستون

معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان کرمانشاه از وقوع سه حادثه آتش‌سوزی طی 48 ساعت گذشته در شهرستان صحنه و بیستون خبر داد و گفت: با تلاش 11 ساعته نیروهای هلال‌احمر آتش در جنگل‌های این مناطق مهار شد.

کلیسای تاریخی فرانسه در آتش سوخت

یک کلیسای تاریخی در فرانسه که از سبک خاص معماری بهره می برد، در آتش سوخت.

آتش سوزی هتل‌ عباسی وجنجال رسانه‌ ها!

شب بیست دوم بهمن ماه، یکی از خودروهاي حاوی مواد آتش بازی برای شب 22 بهمن که در نزدیکی هتل عباسی در حال حرکت بود، به دلیل یک اشتباه، دجار حریق می شود.

هر خانه حداقل یک امدادگر می‌خواهد

در ابتدا آنچه از اهمیت ویژه ای برخوردار است جستجو و نجات است تا اقدامات اولیه را برای نجات حادثه دیدگان انجام دهیم. معمولا با توجه به گستردگی پایگاهها و مراکزی که وجود دارد، در کمترین زمان گروه امداد و نجات خود را به محل می رساند.

نجات 200 تن از حریق سینما ایران

پس از حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که حریق در قسمت سقف تاسیسات سینما ایران در طبقه سوم به مساحت 500 متر مربع رخ داده است.

اتوبوس‌های اسکانیا باز حادثه‌آفرین شد

به گفته پلیس آتش‌سوزی از قسمت آخر اتوبوس و موتور آغاز شد و تا قبل از رسیدن آتش به قسمت باک و باتری آن، مسافران پیاده شدند.

ناگفته‌هایی از حادثه شین‌آباد پس از 10 ماه

حالا نادیه به طرفمان می‌آید. دستم را بروی شانه‌اش می‌گذارم، البته با احتیاط. خیلی زود ایستاده به بغلم می‌خزد. اسمعه در کنارش می‌ایستد. مادر نادیه دلش آرام نمی‌گیرد و ادامه می‌دهد: درد پرستاری از بچه‌ها یک طرف و دوندگی برای اسکان در تهران از طرف دیگر، نایی برایمان نگذاشته.

جزئیات آتش‌سوزی در پتروشیمی آبادان

مدیرعامل پالایشگاه نفت آبادان با تاکید بر اینکه حادثه آتش سوزی در پتروشیمی آبادان با حضور تیم های امداد و آتش نشانی پالایشگاه هم اکنون به طور کامل مهار شده است، اعلام کرد: صبح امروز حادثه آتش سوزی در انبار محموله های PVC این مجتمع پتروشیمیایی به وقوع پیوست.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.