پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

زین‌الدین و متوسلیان سوژه فیلم سینمایی

کارگردان مستند سینمایی «آخرین روزهای زمستان» از پایان نگارش فیلمنامه‌‌هایی درباره شهید مهدی زین الدین و شهید احمد متوسلیان خبر داد.

جای خالی حسن باقری‌ها در جنگ اقتصادی کنونی

اما حکایت امروز، حکایت نبود باقری‌هاست. چرا ؟ به دلایل روشن و متعدد. خبر بررسی طرح شکل‌گیری قرارگاه فراقوه‌ای اقتصادی برای مقابله با آثار تحریم، چند روزی است که شنیده می‌شود. در این طرح گویا قرار است تمام قوا حضور داشته باشند و برای مقابله با تحریم تدبیر نمایند.

وحید جلیلی: برخی فکر می‌کنند آوینی شده‌اند

وحید جلیلی: مدیر دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در مراسم تقدیر از عوامل «آخرین روزهای زمستان» بیان داشت: ما یک مشکل عمده در نقد داریم که دوستان حزب‌اللهی که وارد حوزه نقد در سینما می‌شوند با خواندن چند مقاله از آوینی تصور می‌کنند منتقد خوبی شده و پا جای آوینی گذاشته‌اند!

گزارش تصویری: تقدیر از عوامل «آخرین روزهای زمستان»

عصر پنج شنبه، جلسه تقدیر از عوامل سریال مستند آخرین روزهای زمستان روایت محمد حسین مهدویان از شهید سرلشگر باقری، در دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی برگزار شد.

نقد«آخرین روزهای زمستان» با حضور فراستی

مجموعه «آخرین روزهای زمستان» به کارگردانی محمدحسین مهدیان روایت زندگی شهید حسن باقری است. تاکنون ۵ قسمت از این مجموعه ۱۰ قسمتی از شبکه اول سیما پخش شده است.

«آخرین روزهای زمستان» طولانی بود

مهدویان با بیان اینکه ساخت مستند شهید باقری به اندازه ۳ فیلم سینمایی زمان برد، گفت: ما با صدای واقعی شهید باقری و دیگر افراد در جنگ، بازسازی نمایشی انجام دادیم؛ کاری عکس دوبله، یعنی برای صدا‌ها تصویر ساختیم.

پخش «آخرین روزهای زمستان» از شبکه مستند

مستند درام «آخرین روزهای زمستان» در پی استقبال مخاطبان علاوه بر شبکه یک، از شبکه‌های مستند و چهار نیز پخش خواهد شد.

فیلم: اخراج شهید حسن باقری از دانشگاه

شهید باقری در سال ۵۴ در رشته دامپروری دانشگاه ارومیه پذیرفته می‌شود به علت فعالیت‌های سیاسی پس از مدتی از دانشگاه اخراج می‌گردد.فیلم زیر گوشه‌ای از مستند مذکور است که با ذکر خاطره‌ای از بردار شهید به اخراج او از دانشگاه می‌پردازد.

آغاز پخش یکی از بزرگ‌ترین مستندهای دفاع‌مقدس

مجموعه مستند «آخرین روزهای زمستان» با محوریت زندگی شهید حسن باقری از امشب روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.