پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

دوقطبی تصنعی: اصولگرا، اصلاح‌طلب

عباس اخوندی در مصاحبه با شماره ۵۶ اندیشه پویا گفته کل برنامه اقتصادی ناطق نوری در انتخابات ۷۶ را آقای طبیبیان و مسعود نیلی نوشتند. یعنی برنامه اصلی کاندیدای اصولگرایان در آن دوره را پیشگامان سرمایه داری نوشتند.

کلیپ/ مهمترین توییت های روز را در توییت نما دنبال کنید/ موضوع حناچی

لینک دانلود کلیپ در تلگرام: https://t.me/chapchin30ya30/5739  

کاربران شبکه های اجتماعی خواستار محاکمه آخوندی شدند

پس از استعفای آخوندی از سمت وزارت راه و شهرسازی گمانه‌‌زنی‌ها در خصوص حضور وی در شهرداری تهران آغاز شد و این گمانه موافقان و مخالفان بسیاری هم داشت، اصلاح‌طلبان آخوندی را گزینه‌ای مناسب برای اداره شهر تهران می‌دانستند و در طرف مقابل اصولگرایان بر این باور بودند که با وجود کارنامه ضعیفی که آخوندی در وزارت راه و شهرسازی از خود به جا گذاشته او نمی‌تواند گزینه مناسبی برای عهده‌دار شدن سمت شهردار تهران باشد.

چند استدلال در ناتوانی گزینه‌های شهرداری تهران

عباس آخوندی که پس از سال ها حضور در وزارت راه و شهرسازی آجر روی آجر مسکن اجتماعی نگذاشت قرار است چه گلی به سر کلان شهر تهران بزند؟ ناتوانی ایشان در حوزه مسکن و شهرسازی خصوصا عدم اعتقاد به بازسازی بافت فرسوده شهرها حتی پشت تریبون و از زبان شخص رئیس جمهور نیز بیان شد.

چمران: جریان اصلاحات از قدرت گرفتن محسن هاشمی نگران است

رئیس سابق شورای شهر تهران گفت: جریان اصلاحات از قدرت گرفتن هاشمی در آینده هراس دارد. تسویه حساب‌های درون جناحی از اصلی‌ترین دلایل انتخاب حناچی به عنوان رئیس شورای شهر تهران است.

غول چراغ جادو؛ آخوندی چرا آمد و چرا رفت

در میان احتمالات اینکه چرا شورای شهر تهران آخوندی و سایه اش را به عنوان گزینه شهردای انتخاب کردند یک گزینه بیشتر خودنمایی می‌کند.

راز مخالفت آخوندی با مسکن مهر!

وزیر راه و مسکن دولت یازدهم و دوازدهم یکی از سرسخت ترین منتقدان مسکن مهر بوده است. اگرچه وزیر مسکن در هنگام رای اعتماد در سال ۹۲ سیاست خود در مسکن را عرضه مسکن اجتماعی عنوان کرد اما عدم اهتمام لازم به حل مشکلات مسکن مهر و اتمام واحدهای نیمه تمام از مهمترین سیاست های وزارتخانه متبوعش در ۵ سال گذشته بوده است. نشانه های محکمی وجود دارد که پیگیری این سیاست را می توان از نتایج تعارض منافع دانست.

شکاف طبقاتی تهران چندبرابر می‌شود؟

در این بین گزینه ای که از ابتدا به عنوان یکی از گزینه های بالقوه شناخته شده و احتمال شهردار شدن آن هر روز تقویت می شود عباس آخوندی است.عباس آخوندی نشان داده است توانایی لابی کردن در جهت رسیدن به قدرت را به خوبی داراست، سه استیضاح ناموفق با به همراه داشتن کارنامه ای ناموفق نشان دهنده ی نفوذ و لابی گری عباس آخوندی است.

کلیپ/ چند کیلومتر پایین تر از ویلای لواسان آخوندی که مسکن مهر را مزخرف خواند

هرچی درمیاریم باید بدیم برا اجاره خونه، اموراتمون با یارانه میگذره…
عباس آخوندی وزیر مستعفی راه دولت روحانی و کاندید اصلی شهرداری تهران: افتخار دولت است که یک واحد مسکونی نساخت/ کار درستی کردم که مسکن مهر افتتاح نکردم

کلیپ/ سیر نظرات آخوندی درباره مسکن مهر

خودم این را وارد برنامه‌ریزی ایران کردم/ جالب نیست/ مزخرف است/ افتخار دولت است که یک واحد مسکونی نساخت/ کار درستی کردم که مسکن مهر افتتاح نکردم

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.