هندوراس نا‌امن‌ترین کشور جهان

گسترش روزافزون فقر، حاشیه نشینی و فراگیری جرم و جنایت در منطقه آمریکای لاتین منجر به بروز «خشونت» و همچنین کاهش کیفیت زندگی مردم این منطقه شده است و در نهایت آمریکای لاتین را تبدیل به خشن‌ترین و ناامن‌ترین منطقه در سراسر جهان کرده است.

عوامل پروژه‌ سینمایی کارگردان‌ را ربودند

کارگردانی که سابقه بازی در فیلم‌های سینمایی پرافتخار را نیز در کارنامه هنری‌اش دارد، ٢٧ روز در کمپ ترک اعتیاد حبس بود تا سرانجام خانواده‌اش او را پیدا کردند.

داعش 20 روستایی را در کرکوک ربود

تکفیری‌های داعش، با محاصره 2 روستا در جنوب غرب «کرکوک»، 20 نفر از ساکنان این روستاها را به اتهام همکاری با دولت ربودند تا مجازات کنند.

اخاذی و آدم ربایی در پوشش مسافرکش

آدم ربایی، اخاذی، زورگیری و تهدید به جنایت، شیوه و شگرد اعضای گروه سارقان به عنف بود که در پوشش مسافرکشی دهها فقره زورگیری و اقدام به آدم ربایی کرده‌اند.

«بوکوحرام» عجیب‌ترین گروهک‌تروریستی دنیا

در حالی که ۵۰ درصد از مردم نیجریه مسلمان و ۴۰ درصد مسیحی هستند، این گروه مسئول جنایت و کشتار فجیع هم مسلمانان و هم مسلمانان در شمال نیجریه است. آنها هم در مساجد و هم در کلیسا‎ها بمب‎گذاری می‎کنند و دست به عملیات انتحاری می‎زنند.

آدم ربایی پایان آشنایی در فیس بوک

پسر جوانی که در شبکه‌های اجتماعی خود را به دروغ تاجر عتیقه و جواهرات معرفی کرده بود، توسط گروهی ربوده شد و پلیس تهران قبل از اتفاق ناگواری توانست، او را از دستان آدم ربایان نجات دهد.

روایت پدر محمد طاها از نحوه پیدا شدن فرزندش

فقط وقتی محمدطاها را پیدا کردیم، دوباره از تلفن همگانی با ما تماس گرفت و گفت بچه، بچه خودتان است؟ گفتیم بله. گفت صحیح و سالم است؟ گفتیم بله… خدا خیرت بدهد. هرچه از خدا میخواهی به تو بدهد. بعد هم که دیگر خبری از او نشد.

جزئیات جدید از ربایش زائران ایرانی در دمشق

یک مقام دولتی سوریه با اعلام اینکه ربایندگان زائران ایرانی، تروریست‌های وابسته به ارتش آزاد هستند، گفت که ربایندگان تحت پیگرد نیروهای امنیتی سوریه قرار دارند.