آیت‌الله شبستری به‌صفوف نبرد با داعش پیوست

آیت الله محسن مجتهدشبستری، نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی که اکنون در کشور عراق حضور دارد، با صدور پیامی از پیوستن خود به صفوف مجاهدان اسلام علیه داعش خبر داد. در این پیام آمده است: اینجانب در مرقد مطهر سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) و علمدار رشید کربلا حضرت اباالفضل العباس(ع) دعاگوی هموطنان […]

24 مؤسسه به مؤسسات قرآنی افزوده شد

دهمین جلسه هیأت رسیدگی به امور مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت در سال جاری برگزار و طی آن برای 24 مؤسسه موافقت اصولی صادر شد.

جاده‌های کدام استان‌ها بوی مرگ می‌دهند؟

نگاهی به آمار منتشرشده از سوی پزشکی قانونی در ارتباط با تلفات حوادث رانندگی، مشخص می‌کند جاده‌های مرگبار کشور در استان فارس بیشترین قربانی را می‌گیرند.

تدوین تاریخ شفاهی نهضت سوادآموزی آذربایجان‌شرقی کلید می‌خورد

نهضت سوادآموزی، این مولود انقلاب اسلامی و اندیشه‌ی مدیریتی حضرت امام خمینی(ره)، با هدف برقراری عدالت آموزشی در جامعه‌ی ایرانی پس از انقلاب، برپا شد.

«همچنان آوینی» در تبریز برگزار می‌شود

دفتر مطالعات جبهه‌ فرهنگی انقلاب اسلامی آذربایجان‌شرقی، به همین مناسبت، ویژه‌برنامه‌ی «همچنان آوینی» را با محوریت بررسی اندیشه‌های آن شهید در حوزه‌ی فرهنگ و هنر، انقلاب اسلامی و جهان معاصر برگزار می‌کند. در این ویژه‌برنامه، دکتر احمدرضا بیضایی به این پرسش از منظر شهید آوینی پاسخ می‌دهد: «کدام انقلاب اسلامی؟» و آقای اسفندیار وکیلی هروی به واکاوی مفهوم «هنر» در آرای آن شهید می‌پردازد.

مهرعلیزاده گزینه اول استانداری آذربایجان شرقی

یک منبع آگاه از نهایی شدن معرفی مهرعلیزاده به عنوان استاندار آذربایجان شرقی خبر داد.

کلیپ: همراه با مسافران ۶۵۵ در تبریز

کلیپ «همراه با مسافران پرواز655 در تبریز» که به همت دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی تولید شده است. یادمان شهدای حمله ناوگان آمریکا به هواپیمای مسافربری ایران است.

احمدی‌نژاد 25 تیر مهمان آذری‌ها می‌شود

استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: طرح‌های مهر ماندگار استان تا 25 تیر تکمیل و با حضور رئیس جمهور افتتاح خواهد شد.

تبریز شنبه میزبان سعید جلیلی است

در ادامه سفرهای استانی دکتر سعید جلیلی، روز شنبه 18 خرداد، مردم تبریز میزبان این کاندیدای ریاست جمهوری خواهند بود.

براي شناسايی دوستان انقلاب، بی‌انگيزه‌ايم!

از خطاهاي عجيب ما اين است که «مردم رنجديده» را در روايت‌هايمان از انقلاب اسلامي به رسميت نشناخته‌ايم. هم از اين روست که خيل قابل توجهي از مجاهدين فرهنگي انقلاب، حاشيه‌نشين شده‌اند امروز؛ به گونه‌اي که بسياري از ماها، نام‌شان را هم نشنيده‌ايم.