عکس: تیپ آقای بازیگر در اردوی جهادی

مهران رجبی عکسی از حضور خود در اردوهای جهادی را در اینستاگرام منتشر کرد. وی با انتشار این عکس، از ماجراهای خود در اردوی جهادی برای طرفدارانش نوشت.”امروز را کارگر اردوهای جهادی بودم و دم دست کاک هاشم بنا سنگ میرسوندم و یکدفعه شلواره جر خورد و شلوار کاک هاشم رو پوشیدم.روستای نیوژ، اطراف سردشت، آذربایجان غربی”

لزوم تحول بنیادین در حوزه استانداردسازی

استانداردسازی کالا ها یک گام اساسی در جهت حمایت از تولید ملی و فراهم سازی زمینه حمایت از تولید کالاهایی داخل با کیفیت مطلوب است که می توان با این اقدام بازارهای داخلی و خارجی به سمت تعالی سوق داد اما این مهم به دلیل رویکرد آن به 20 سال گذشته نیازمند تحول بنیادین است.

توقیف 60 کیلو هروئین قبل از خروج از کشور

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از کشف 60 کیلوگرم هروئین در شهرستان ارومیه خبر داد.

یک تیم‌تروریستی کومله منهدم شد

با پیگیری‌های اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) در اداره کل اطلاعات استان آذربایجان غربی، یک تیم تروریستی در شهرستان مهاباد شناسایی و سه نفر از اعضای آن دستگیر شدند.

عکس: حسن باقری در لباس سربازی

«حسن باقری» پس از گذراندن دوره آموزش سربازی در پیرانشهر آذربایجان غربی به ایلام اعزام می‌شود.‌ او با ارسال عکس در نامه‌ای خطاب به خواهرش‌ نوشته است: «خدمت مامان جون سلام برسان و بگو این عکس را برای تو فرستادم که فقط بخندی و دیگر هیچ. هر نتیجه‌ای غیر از این بگیری راضی نیستم.»

دریاچه ارومیه دستمایه شعر شاعران جشنواره قرار گیرد

یك شاعر آذربایجان غربی با تاكید بر اینكه طبیعت یكی از منبع اصلی الهام شعری است، گفت: امیدوارم فاجعه خشكیدن دریاچه ارومیه منبع الهام شاعران شركت كننده در دهمین جشنواره شعر و داستان جوان سوره قرار بگیرد.

برپایی نخستین نمایشگاه تخصصی کتاب کودک ونوجوان در ارومیه

انجمن فرهنگي ناشران كتاب كودك و نوجوان با همكاري اداره‌كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان آذربايجان غربي، نمايشگاه تخصصي كتاب كودك و نوجوان را در شهرستان اروميه برگزار مي‏كند

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.