شعر/وقت نمازِ “مرگ بر آمریکا”+کلیپ تصویری

شعری که مرحوم قیصر امین پور به مناسبت تسخیر لانه جاسوسی سرود؛ او خود از دانشجویان حاضر در تسخیر لانه جاسوسی آمریکا بود.

قبر قیصر امین‌پور شبیه قبر حافظ می‌شود

مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان‌ از آغاز طرح تغییر سنگ‌ قبر قیصر امین‌پور و ساخت قبری مستطیلی شبیه قبر حافظ بر مزار او خبر داد و گفت، مجموعه‌ فرهنگی در آرامگاه این شاعر تا سالگرد درگذشتش در آبان آینده افتتاح می‌شود.

انتقاد قزوه از طراحی مقبره قیصر امین‌پور

در حاشیه مراسم بزرگداشت قیصر امین‌پور شاعر پرآوزاه خوزستانی با عنوان حرف آخر عشق، مهمانان از مقبره دایره شکل این شاعر در شهرستان گتوند انتقاد کردند.

خاک بی‌توجهی بر مزار قیصر امین‌پور

بنای اصلی مقبره قیصر امین‌پور ظاهرا به پایان رسیده ولی اطراف آن قرار است یک مجتمع فرهنگی و کتابخانه احداث شود که هنوز در آغاز راه است و به جز اسکلت‌بندی هیچ ندارد.

تهیه شکایت نامه از سازندگان مقبره قیصر

جمعی از ایثارگران خوزستانی درصدد تهیه‌ی شکایت از سازندگان طرح مقبره‌ی قیصر امین‌پور به دلیل توهین به ارزش‌های دفاع مقدس و حیف و میل بیت‌المال هستند که با طی مراحل قانونی، به دادگستری خوزستان ارائه خواهد شد.

مزار قیصر ضدایرانی است!

هفتهٔ گذشته و همزمان با سومین سالگرد درگذشت قیصر امین‌پور، خبر خوشحال‌کنندهٔ پرده‌برداری از بنای آرامگاه این شاعر فقید، رسانه‌ای شد. اما به دلیل برگزاری شبانهٔ این مراسم، یک روز طول کشید تا عکاسان رسانه‌های خبری، تصاویر این آرامگاه را منتشر کنند. تصاویری که بهتِ دوستدارانِ قصیر را برانگیخت.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.